AI Perks poskytuje přístup k exkluzivním slevám, kreditům a nabídkám na AI nástroje, cloudové služby a API, aby pomohl startupům a vývojářům ušetřit peníze.

Co vám Cloudflare Enterprise Startup Program přináší
Startovací kredity Cloudflare Enterprise mají hodnotu až 50 000 USD proti Enterprise smlouvě, což je dohodnutá úroveň, která se nachází nad publikovanými plány Cloudflare Free, Pro a Business.
Kredit ve skutečnosti není určen pro CDN. Bezplatný plán Cloudflare již pokrývá CDN, DNS, TLS a DDoS mitigaci dostatečně dobře, že mnoho společností na něm funguje roky, aniž by platily cokoli.
Částka 50 000 USD je určena k pokrytí jiného momentu: bodu, kdy vás zákazník, auditor nebo incident přinutí opustit samoobslužný režim a přejít na roční smlouvu, kterou nemůžete zaplatit kartou.
AI Perks sleduje tento program v kategorii Zabezpečení spolu s 7,7 miliony USD v kreditech napříč 194 společnostmi. Způsobilost závisí na vaší fázi a financování a aktuální podmínky jsou uvedeny tam, nikoli zde odhadovány.
Špičkové AI kredity pro startupy
Žádejte přímo prostřednictvím těchto ověřených programů.
Cloudflare Enterprise $50,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
Claude (via program) $100,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
OpenAI (via program) $2,500
Vhodné pro startupy v rané fázi
Anthropic $20,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
AWS $300,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
Google Cloud $350,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
Co Enterprise Tier skutečně odemyká
Enterprise není větší verze Business. Je to jiná smlouva s jinou sadou ovládacích prvků a většina toho, co přidává, jsou schopnosti dodržování předpisů a reakce na incidenty, nikoli rychlost.
Její trvalý tvar, i když se přesné balení mění a mělo by být ověřeno proti aktuálnímu porovnání plánů Cloudflare:
- Správa botů. Nižší úrovně vám poskytují hrubá přepínací tlačítka pro boj s boty. Enterprise vám poskytuje skórování každého požadavku a schopnost na něj reagovat trasu po trase.
- Vlastní pravidla WAF a spravované sady pravidel, s limity pravidel zvýšenými na něco, s čím může reálný bezpečnostní tým pracovat.
- Smluvní závazek k dostupnosti. Toto je jediná položka, která nejčastěji spouští upgrade, protože je to řádek, který si nákupní tým skutečně přečte.
- Vynucení SSO a přístup založený na rolích na samotném řídicím panelu Cloudflare, o co se auditoři ptají.
- Export surových protokolů do vlastního úložiště nebo SIEM místo vzorkovaných analýz na řídicím panelu.
- Podpora na míru s odpovědí v rámci závazku namísto fronty lístků.
Přečtěte si tento seznam jako zakladatel a všimněte si, co to je. Je to odpovědní list na podnikovou bezpečnostní dotazník. To je produkt, který kupujete, a proto upgrade obvykle přichází jako prodejní požadavek, nikoli jako technický.
Jak se cenotvorba Cloudflare Enterprise chová ve velkém měřítku
Cloudflare nezveřejňuje ceny Enterprise. Je to dohodnutá roční smlouva, cenová nabídka na organizaci spíše než na doménu, a je řízena tím, které produkty zapnete, spíše než tím, kolik provozu obsluhujete.
To je neobvyklá část, a proto se tento kredit nechová jako cloudový kredit.
| Plán | Veřejná cena | Jak se účtování pohybuje |
|---|---|---|
| Free | 0 USD | Nepohybuje se |
| Pro | Kolem 20 USD měsíčně za doménu | Pevná cena za doménu |
| Business | Kolem 200 USD měsíčně za doménu | Pevná cena za doménu |
| Enterprise | Nezveřejněno, dohodnuto ročně | Pohybuje se s povolenými SKU, sedadly a dohodnutým objemem |
Tyto samoobslužné údaje jsou ceníkové ceny v době psaní a mění se, takže před modelováním čehokoli ověřte.
Důležitou vlastností je, že účtování Cloudflare se stupňuje, nikoli plynule zvyšuje. Měřené CDN vám účtuje více, jak uspějete, v malých přírůstcích, které můžete sledovat. Cloudflare vám účtuje zhruba nic, pak zhruba nic, pak roční závazek v řádu pěti číslic, s velmi malým mezi tím.
Tento skok je přesně to, proti čemu je 50 000 USD dimenzováno. Aplikováno na měřeného dodavatele, 50 000 USD jsou dva rušné měsíce. Aplikováno na první Enterprise smlouvu na menším konci rozsahu, může pokrýt většinu prvního roku.
Mějte na paměti, že výpočet Workers, úložiště R2 a sedadel Zero Trust jsou účtovány zvlášť nad jakýmkoli plánem, na kterém sedíte, takže Enterprise smlouva stanoví vaše minimum a tyto nastaví váš sklon. Které granty pokrývají kterou vrstvu, je sledováno na getaiperks.com.
Špičkové AI kredity pro startupy
Žádejte přímo prostřednictvím těchto ověřených programů.
Cloudflare Enterprise $50,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
Claude (via program) $100,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
OpenAI (via program) $2,500
Vhodné pro startupy v rané fázi
Anthropic $20,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
AWS $300,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
Google Cloud $350,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
Kdy startup skutečně potřebuje Enterprise
Spouštěčem je téměř nikdy objem provozu. Je to dokument: bezpečnostní dotazník, audit SOC 2, nákupní seznam nebo přezkum po incidentu, který zjistil, že jste nemohli napsat pravidlo, které jste potřebovali.
Čtyři upřímné testy. Pokud ještě žádný z nich není pravdivý, nepotřebujete Enterprise a nárokování časově omezeného kreditu nyní většinou spálí hodiny.
- Požádal vás potenciální zákazník o písemný závazek k dostupnosti? Smluvní dostupnost není na samoobslužné úrovni dostupná za žádnou cenu.
- Automatizovaný provoz vás stojí reálné peníze? Scraping, útoky na přihlašovací údaje a zneužití koncových bodů pro inference jsou případy, kdy se správa botů vyplatí během několika týdnů.
- Potřebuje auditor SSO na řídicím panelu a exportovatelné surové protokoly? Tyto jsou levné na pořízení a drahé na dodatečné vybavení uprostřed auditu.
- Skončil incident tím, že někdo řekl, že firewall nedokáže vyjádřit, co chtěl? To je technická verze stejného spouštěče.
Tým před spuštěním se dvěma doménami by měl zůstat na bezplatném plánu a vrátit se k tomu později. Tým s jedním podnikovým pilotem v nákupu je již za linií. Seznam kategorií na AI Perks je organizován tak, aby toto rozhodnutí o načasování učinilo jako první, před žádostí.
S čím se Cloudflare Enterprise kredity sčítají
Enterprise kredity pokrývají perimetr a smlouvu. Nepokrývají výpočet původu, databáze, inferenci modelů ani nástroje pro dodržování předpisů, které se obvykle kupují ve stejném čtvrtletí.
To je dobrá zpráva, protože to znamená, že tyto granty jsou aditivní, nikoli překrývající se. Financovaný rok infrastruktury je téměř nikdy jeden program, je to čtyři nebo pět, každý z nich likviduje jinou fakturu.
| Vrstva | Co se účtuje | Kde ověřit podmínky |
|---|---|---|
| Edge, WAF, správa botů, SLA | Cloudflare Enterprise, až 50 000 USD | AI Perks |
| Výpočet původu a spravovaná data | Programy hyperscalerů a serverless | AI Perks, kategorie Cloud |
| Inference modelů | Platba za token API | AI Perks, kategorie AI |
| Automatizace dodržování předpisů a identita | Roční SaaS na sedadlo | AI Perks, kategorie Zabezpečení |
Uváděné časové informace, na které je třeba reagovat: událost, která si vynutí upgrade Cloudflare Enterprise, je obvykle stejná událost, která si vynutí nákup platformy SOC 2 a upgrade poskytovatele identity. Tyto tři účty mají tendenci přijít během jednoho čtvrtletí od sebe a všechny mají startovací programy. Jejich sekvenční propojení má větší hodnotu než maximalizace jakéhokoli jednotlivého grantu.
Špičkové AI kredity pro startupy
Žádejte přímo prostřednictvím těchto ověřených programů.
Cloudflare Enterprise $50,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
Claude (via program) $100,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
OpenAI (via program) $2,500
Vhodné pro startupy v rané fázi
Anthropic $20,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
AWS $300,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
Google Cloud $350,000
Vhodné pro startupy v rané fázi
Co zakladatelé o Enterprise kreditech pletou
Dvě nákladné chyby jsou protichůdné: nikdy se nepřihlásit, protože bezplatný plán vypadá dostatečně, nebo se přihlásit brzy a utratit časově omezený grant na SKU, které nikdo zatím nemá k použití.
Pět vzorců, které se opakují:
Zacházení s 50 000 USD jako s hodnotou smlouvy. Kredity jsou oceněny v ceníku a Enterprise smlouvy jsou vyjednávány. Grant může pokrýt více nebo méně skutečného roku, než naznačuje nadpis, v závislosti na tom, co vyjednáte.
Zapomínání, že obnova je skutečné číslo. První rok je dotován, druhý rok není a nabídka obnovení je ukotvena k všemu, co jste povolili, když to bylo zdarma. V polovině období se rozhodněte, které SKU byste platili bez dotace, a poté zbytek vypněte, než se začne konverzace o obnovení.
Povolení každého produktu, protože nic nestojí. Produkty na sedadlo a na SKU spotřebovávají kredit na základě počtu zaměstnanců a přepínačů, nikoli na základě dodané hodnoty. Zřiďte proti svému aktuálnímu seznamu.
Předpokládání, že cloudové kredity to pokrývají. Nekrývají. Cloudflare fakturuje odděleně od jakéhokoli grantu od hyperscaleru, což je přesně důvod, proč se tyto dva sčítají čistě. Více o kompatibilních kombinacích na getaiperks.com.
Přesun DNS pod tlakem. Migrace zóny na Cloudflare je snadná za tiché úterý a nepříjemná během incidentu. Pokud má dojít k upgrade na Enterprise, přesuňte zónu před termínem, který k tomu vedl.
Často kladené otázky
Jaká je hodnota startovacího programu Cloudflare Enterprise?
Až 50 000 USD v kreditech aplikovaných na smlouvu Cloudflare Enterprise, což je dohodnutá úroveň pokrývající správu botů, vlastní pravidla WAF, smluvní závazek k dostupnosti, SSO na řídicím panelu a podporu na míru. Způsobilost závisí na fázi a financování a aktuální podmínky jsou sledovány na getaiperks.com.
Jaký je rozdíl mezi Cloudflare Business a Enterprise?
Business je publikovaný samoobslužný plán účtovaný za doménu. Enterprise je dohodnutá roční smlouva účtovaná za organizaci a přidává ovládací prvky, na které se ptá nákup a auditoři: smluvní závazek k dostupnosti, plná správa botů, export surových protokolů, SSO na řídicím panelu a podpora na míru s dobou odezvy.
Kolik stojí Cloudflare Enterprise bez kreditů?
Cloudflare nezveřejňuje ceny Enterprise, takže jakákoli konkrétní figura, kterou přečtete, je neověřená. Co je trvalé, je tvar: je to roční závazek citovaný na organizaci, oceňovaný podle produktů, které povolíte, spíše než podle provozu, který obsluhujete, a je to skoková změna oproti zhruba 200 USD měsíčně plánu Business.
Pokrývají kredity AWS nebo Google Cloud Cloudflare?
Ne. Cloudflare je samostatný dodavatel s oddělenou fakturací, takže grant od hyperscaleru ponechá váš účet za okraj a zabezpečení nedotčený. Tato separace je přesně důvod, proč se tyto dva sčítají, nikoli překrývají, a proč držení grantů napříč několika vrstvami je lepší než držení větší částky jednoho.
Vyplatí se Cloudflare Enterprise pro startup v rané fázi?
Pouze jakmile existuje specifický spouštěč: zákazník žádá SLA písemně, audit potřebuje SSO a surové protokoly, nebo provoz botů stojí reálné peníze. Předtím bezplatný plán pokrývá většinu toho, co raný produkt potřebuje, a časově omezený kredit uplatněný příliš brzy většinou vyprší nevyužitý.
Jaké další bezpečnostní kredity by měl startup zvážit?
Platformy pro automatizaci dodržování předpisů, poskytovatelé identity, správa tajemství, skenování zranitelností a nástroje pro koncové body – všechny mají startovací programy a mají tendenci se stát nezbytnými ve stejném čtvrtletí jako upgrade Cloudflare. AI Perks sleduje 7,7 milionu USD v kreditech napříč 194 společnostmi, filtrovatelné podle kategorie, na getaiperks.com.
Přihlaste se k odběru na getaiperks.com →
Dotazník se blíží. Nechte někoho jiného zaplatit za odpovědi.