MiniMax Free Credits 2026: Co prý stojí M3 a H3

MiniMax M3 je uváděn za 0,30 $ za milion vstupních tokenů a 1,20 $ za výstup, s vrstvou 512K, kterou většina pokrytí vynechala. Co je potvrzeno, co ne a kde jsou bezplatné kredity.

MiniMaxMiniMax M3MiniMax H3LLM API PricingFree AI CreditsAI Perks
Andrew
Andrew
AI Perks Team
11,330•

Quick Answer

MiniMax-M3 a MiniMax-M2.7 jsou oba uváděny za cenu 0,30 USD za milion vstupních tokenů a 1,20 USD za milion výstupních tokenů v rámci cenového modelu MiniMax pay-as-you-go, což je sazba popsaná jako trvalá 50% sleva oproti referenční ceně 0,60 USD a 2,40 USD. Tyto údaje pocházejí z externího zpravodajství, nikoli z přímého čtení ceníku prodejce, a cena za požadavky přesahující 512 tisíc vstupních tokenů nebyla zveřejněna. Nebyl nalezen žádný program úvěrů na spuštění MiniMax, takže bezplatná cesta spočívá v otevřených vahách plus kreditů za výpočetní výkon sledovaných na getaiperks.com.

AI Perks

AI Perks poskytuje přístup k exkluzivním slevám, kreditům a nabídkám na AI nástroje, cloudové služby a API, aby pomohl startupům a vývojářům ušetřit peníze.

AI Perks Cards

Kolik skutečně stojí MiniMax v roce 2026?

MiniMax-M3 a MiniMax-M2.7 jsou oba uváděny za 0,30 $ za milion vstupních tokenů a 1,20 $ za milion výstupních tokenů podle cenového modelu MiniMax „platíte, co spotřebujete“, což je sazba popsaná jako „trvalá 50% sleva“ oproti referenční ceně 0,60 $ a 2,40 $. Tyto údaje pocházejí z externích zdrojů a dokumentace platformy, nikoli z přímého čtení platformy.minimax.io, proto se na všechny údaje na této stránce dívejte jako na nahlášené, nikoli potvrzené.

Toto upozornění je důležitější než nadpis, protože většina zpráv z prvního týdne po spuštění opakoval údaj 0,30 $ bez něj. Druhá věc, kterou zprávy vynechaly, je hranice úrovně: uváděná sazba se vztahuje na standardní požadavky až do 512 000 vstupních tokenů, zatímco M3 údajně inzeruje kontextové okno 1 milion tokenů.

MiniMax je také jedním z mála jmen v této kategorii, které nemá program s kredity pro začínající firmy, který by AI Perks našel. Místo toho nabízí otevřené váhy, což mění otázku z „jak získat kredity MiniMax“ na „kdo platí za GPU“. AI Perks sleduje kredity v hodnotě 7,7 milionu dolarů napříč 194 společnostmi přesně pro tuto druhou otázku.


Špičkové AI kredity pro startupy

Žádejte přímo prostřednictvím těchto ověřených programů.

Ceny API MiniMax a jak jsou jednotlivé údaje spolehlivé

Níže uvedené údaje kolují prostřednictvím externích zpráv a dokumentace platformy. Žádné údaje nebyly pro tento článek získány přímo z oficiální stránky s cenami MiniMax. Ceny jsou za milion tokenů v amerických dolarech.

Model a úroveňVstupVýstupČtení z cacheJak spolehlivé
MiniMax-M3, standardní, do 512 tis. vstupů0,30 $1,20 $0,06 $Nahlášeno, několik zdrojů se shoduje
MiniMax-M3, bez slevy, referenční0,60 $2,40 $není nahlášenoNahlášeno jako ceník před slevou
MiniMax-M2.70,30 $1,20 $není nahlášenoNahlášeno, rozporuplné
MiniMax-M2.7 přes OpenRouter0,21 $0,84 $není nahlášenoSazba prodejce, nikoli ceny dodavatele

Dvě věci v této tabulce si zaslouží pozornost.

První je rámování slevy. 0,30 $ a 1,20 $ jsou prezentovány jako „trvalá 50% sleva“ oproti 0,60 $ a 2,40 $. Trvalá sleva je ceník s dodatečnými kroky, ale je to také sazba, kterou dodavatel může stáhnout bez oznámení zvýšení ceny. Počítejte s nahlášenou cenou 0,30 $ a mějte na paměti nahlášených 0,60 $ jako horní limit.

Druhá je konflikt M2.7. Jeden zdroj uvádí 0,30 $ a 1,20 $, což odpovídá M3. OpenRouter uvádí 0,21 $ a 0,84 $ pro stejný model, ale OpenRouter je prodejce, který si stanovuje vlastní marži, takže to není důkaz vlastní ceny MiniMax, a údaj z platformy.minimax.io nemohl být ani tak, ani onak potvrzen. Pokud ekonomika M2.7 rozhoduje o vaší architektuře, nacenťte si ji z vlastní konzole, nikoli z jakékoli stránky, včetně této.

Čtení z cache je jediné místo, kde jsou nahlášené údaje jednoznačné: 0,06 $ za milion oproti 0,30 $ za čerstvý vstup, což je 80% úspora na čemkoli, co odešlete více než jednou. Tento poměr, pokud se udrží, je větší páka než volba mezi M3 a M2.7.


Proč je hranice 512 tisíc důležitější než nadpisová cena

Nahlášená sazba 0,30 $ se údajně vztahuje na standardní požadavky až do 512 000 vstupních tokenů, zatímco MiniMax-M3 údajně nese kontextové okno 1 milion tokenů. Cena požadavků nad touto hranicí nebyla nikde, kde by se to dalo ověřit, zveřejněna.

Tato mezera je největším neznámým v cenách MiniMax. Referenční cena za slevou je 0,60 $ a 2,40 $, přesně dvojnásobná, proto tolik zpráv předpokládá, že dlouhé požadavky se účtují dvojnásobnou sazbou. Předpokládat je klíčové slovo: žádný zpracovaný příklad, žádná druhá ceníková karta, žádné prohlášení dodavatele. Nikdo mimo MiniMax neví, zda se požadavek s 900 tisíci tokeny zdvojnásobí v plné výši, zdvojnásobí se pouze část nad hranicí, nebo bude zamítnut.

Tvar požadavkuPři nahlášených 0,30 $ a 1,20 $Pokud se dlouhé požadavky účtují dvojnásobně
200 tis. vstupů, 5 tis. výstupůpřibližně 0,07 $stejné, pod hranicí
500 tis. vstupů, 10 tis. výstupůpřibližně 0,16 $stejné, pod hranicí
900 tis. vstupů, 10 tis. výstupůpřibližně 0,28 $přibližně 0,56 $

Rozdíl mezi těmito posledními dvěma sloupci je celá nejistota a je to 2násobný výkyv u vašich největších požadavků. Dokud nebude sazba zveřejněna, plánujte proti vyššímu sloupci a nižší považujte za bonus. Oříznutí jednoho kroku načítání, aby pipeline spadla pod 512 tisíc vstupů, otázku zcela odstraní, což jí dává větší hodnotu než jakékoli ladění promptů, které letos provedete.


Špičkové AI kredity pro startupy

Žádejte přímo prostřednictvím těchto ověřených programů.

Kolik stojí MiniMax H3 a co dodavatel nezveřejnil

MiniMax H3, model stojící za Hailuo 3.0, údajně zahájil provoz 31. července 2026, přičemž otevřené váhy následovaly na Hugging Face 3. srpna pod licencí MiniMax H3 Community License. Je popisován jako generující 4 až 15 sekundové vícesnímkové video až do rozlišení 2K, s nativním stereo zvukem nesoucím dialog, efekty a atmosféru, produkované v jednom průchodu. Oficiální cena za sekundu nebyla nalezena.

Poslední věta je ta, kterou si zapamatujte. Každý absolutní údaj za sekundu pro H3 v oběhu pochází z agregátorů API a stránek blízkých dodavateli, nikoli z oficiální stránky s cenami MiniMax.

Nahlášený údaj pro H3ČástkaKvalita zdroje
Za sekundu při 768p0,08 $Agregátor, nepotvrzeno
Za sekundu při 2K0,13 $Agregátor, nepotvrzeno
Za sekundu, varianta H3 Max0,05 $ až 0,08 $Agregátor, nepotvrzeno
Referenční obrázky0,04 $ za kus, prvních pět zdarmaAgregátor, nepotvrzeno

Samostatná externí agregace řadí generování 2K do pásma 0,073 $ až 0,120 $ za sekundu, což překrývá údaj 0,13 $ zespodu, nikoli se s ním shoduje. Několik zdrojů nacházejících se blízko sebe je za nejlepších okolností slabým důkazem a zde se ani plně neshodují.

Pokud údaj 0,13 $ platí, desetisekundový klip v rozlišení 2K se synchronizovaným stereo zvukem se blíží 1,30 $, a stejný klip v rozlišení 768p se blíží 0,80 $. Považujte je za odhady pro plánování se širokou chybovou přímkou, nikoli za nabídky. Na straně spotřebitelů běží aplikace Hailuo na předplatném založeném na kreditech, nikoli na účtování za sekundu, což je hlášeno jako 15 až 80 kreditů za video, a žádná samostatná bezplatná úroveň API pro H3 nebyla potvrzena. AI Perks sleduje programy kreditů na video, které kompenzují tyto výdaje.


Kde jsou skutečně bezplatné kredity MiniMax

Nebyl nalezen žádný program s kredity pro začínající uživatele MiniMax a v dokumentaci dodavatele není potvrzena žádná bezplatná úroveň API. Široce opakovaný zkušební kredit 15 ¥ pro nové účty se objevuje pouze v externích průvodcích a nemohl být ověřen proti vlastním dokumentům MiniMax.

15 ¥ se při nedávných směnných kurzech převádí na přibližně dva americké dolary. Pokud platí jak tento údaj, tak nahlášená vstupní sazba 0,30 $, koupíte několik milionů vstupních tokenů: rozpočet na vyhodnocení spíše než na rozjezd a částka, která se údajně pohybuje s propagačními akcemi.

Skutečná bezplatná páka spočívá jinde. Váhy M3 údajně dorazily na Hugging Face do týdne od oznámení modelu v červnu 2026 a váhy H3 následovaly v srpnu pod komunitní licencí, takže samotné modely nestojí nic k získání. Nákladem je čas GPU.

To zcela přebuduje hledání. Nehledáte kredity MiniMax, hledáte výpočetní kredity pro běh vah MiniMax a ty existují v objemu:

Kde jsou penízeCo pokrývají
Cloudové a GPU programyHardware, který provozuje otevřené váhy
Kredity pro inferenční platformyHostované koncové body, vlastní GPU nejsou potřeba
Kredity na video a médiaVýdaje za generování, včetně výstupu třídy Hailuo

AI Perks pokrývá všechny tři kategorie napříč 194 společnostmi, s aktuálními podmínkami, nikoli údaji z dne spuštění.


Špičkové AI kredity pro startupy

Žádejte přímo prostřednictvím těchto ověřených programů.

Jak spustit MiniMax bez placení ceníkové ceny

Tři páky jsou zde důležité, v hrubém pořadí podle velikosti.

Výpočetní kredity jsou lepší než kredity za model. U dodavatele s otevřenými vahami je účet, který můžete skutečně vymazat, účet za GPU, nikoli účet za tokeny.

Agresivně využívejte cache. Čtení z cache je nahlášeno za 0,06 $ za milion oproti 0,30 $ za čerstvý vstup, což je největší jednotlivá nabízená úspora.

Nacenňte možnost vlastního hostování před závazkem. Váhy jsou zdarma pod komunitními licencemi, takže skutečné srovnání je váš účet za GPU oproti nahlášeným 0,30 $ za milion. S kredity od AI Perks může být tento účet za GPU na nějakou dobu nulový.


Často kladené otázky

Kolik stojí API MiniMax?

MiniMax-M3 a MiniMax-M2.7 jsou oba uváděny za 0,30 $ za milion vstupních tokenů a 1,20 $ za výstup na základě cenového modelu MiniMax „platíte, co spotřebujete“, popsaného jako trvalá 50% sleva oproti referenční ceně 0,60 $ a 2,40 $. Tyto údaje pocházejí z externích zpráv, nikoli z přímého čtení stránky dodavatele, a co stojí požadavky nad 512 tisíc vstupních tokenů, nebylo zveřejněno. Výpočetní kredity, které to kompenzují, jsou sledovány na getaiperks.com.

Poskytuje MiniMax bezplatné kredity novým účtům?

Vlastní dokumentace MiniMax nepotvrzuje žádnou bezplatnou úroveň API. Externí průvodci uvádějí zkušební kredit 15 ¥ pro nové účty, což je při nedávných směnných kurzech přibližně dva americké dolary, ale dodavatel tento údaj nezveřejnil a nemohl být ověřen. Nebyl nalezen ani žádný program s kredity pro začínající uživatele MiniMax. AI Perks sleduje výpočetní kredity, které skutečně existují.

Je MiniMax-M3 open source?

MiniMax-M3 publikuje otevřené váhy na Hugging Face pod komunitní licencí MiniMax. Nahlášené specifikace uvádějí přibližně 428 miliard celkových parametrů s přibližně 23 miliardami aktivních, 1 milion tokenů kontextového okna a nativní vstup textu, obrazu a videa, z nichž nic nebylo pro tuto stránku nezávisle potvrzeno. Otevřené váhy nejsou totéž co open source a licence má své vlastní podmínky, které stojí za přečtení před komerčním použitím.

Kolik stojí MiniMax H3 za sekundu?

Oficiální cena za sekundu pro H3 nebyla nalezena. Externí agregátory uvádějí 0,08 $ za sekundu při 768p a 0,13 $ při 2K, zatímco samostatná agregace řadí 2K do pásma 0,073 $ až 0,120 $. Všechny tyto údaje nejsou dodavatelem potvrzeny a navzájem se plně neshodují.

Je MiniMax levnější než velké americké laboratoře?

Z veřejných údajů nelze s jistotou odpovědět. Jakékoli skutečné srovnání znamená citovat aktuální sazbu konkurenta a ty se natolik často mění, že publikovaný údaj rychle zastará. Trvalými rozlišovacími znaky jsou nahlášené 1 milion tokenů kontextového okna a otevřené váhy, nikoli nadpisová cena, která je sama o sobě rámována jako propagace.

Mohu si modely MiniMax hostovat zdarma?

Ano. Váhy M3 a H3 jsou publikovány na Hugging Face pod komunitními licencemi MiniMax, takže samotné modely nic nestojí. Vašimi náklady se stává čas GPU, což je přesně to, co pokrývají programy cloudových a výpočetních kreditů. AI Perks sleduje 7,7 milionu dolarů napříč 194 společnostmi.


Přihlaste se na getaiperks.com →

Váhy jsou zdarma. Udělejte i GPU zdarma.

AI Perks

AI Perks poskytuje přístup k exkluzivním slevám, kreditům a nabídkám na AI nástroje, cloudové služby a API, aby pomohl startupům a vývojářům ušetřit peníze.

AI Perks Cards

This content is for informational purposes only and may contain inaccuracies. Credit programs, amounts, and eligibility requirements change frequently. Always verify details directly with the provider.