قیمتگذاری Instantly از $47 در ماه برای سطح Growth Outreach آغاز میشود، و قیمتهای بالاتر به سقف ایمیل و تعداد مخاطبان وابستهاند. ما در AI Perks ابتدا Instantly را بررسی کردیم و سپس Round Funded را برای فرایند جذب سرمایهمان انتخاب کردیم.
قیمتگذاری Instantly شامل چه مواردی میشود؟
گزینههای Outreach در Instantly بر اساس حجم ماهانه ایمیل و ظرفیت مخاطبان بارگذاریشده سازماندهی شدهاند. Growth با $47 در ماه، Hypergrowth با $97 و Light Speed با $358 عرضه میشوند. قیمت Enterprise سفارشی است.
| طرح Outreach | قیمت ماهانه | ایمیل در ماه | مخاطبان بارگذاریشده |
|---|---|---|---|
| Growth | $47 | 5,000 | 1,000 |
| Hypergrowth | $97 | 125,000 | 25,000 |
| Light Speed | $358 | 500,000 | 100,000 |
| Enterprise | سفارشی | سفارشی | سفارشی |
Instantly، Outbound را طرح اصلی خود برای کمپینهای ایمیل سرد میداند. این طرح امکان اتصال و گرمسازی نامحدود حسابهای ایمیل را فراهم میکند و سپس از آنها برای اجرای کمپینها استفاده میشود. Growth شامل آزمون پایه A/Z، AI Sequence Writer، AI Spam Words Checker، گزینههای پیشرفته گرمسازی و Unibox است. Hypergrowth و سطوح بالاتر آزمونهای A/Z با تا 26 نسخه را دارند.
قابلیتهای همکاری تیمی به سطح بستگی دارد. Growth امکان افزودن فضای کاری یا دعوت همتیمیها را ندارد؛ این گزینهها با Hypergrowth و Light Speed در دسترساند. بنیانگذارانی که قصد دارند مدیریت کمپین را با دیگران به اشتراک بگذارند، ممکن است بخواهند این تفاوت را در نظر بگیرند.
چه هزینههای اضافی میتواند قیمت Instantly را تغییر دهد؟
هزینه طرح تنها بخشی از هزینه احتمالی است. Instantly میگوید کاربرانی که از حجم گنجاندهشده یک طرح Outreach فراتر میروند، باید به سطح بالاتر ارتقا دهند و نمیتوانند هزینه اضافه پرداخت کنند. سقف مخاطبان ثابت میماند و هر ماه تمدید نمیشود، و مخاطبان در کمپینهای فعال یا متوقفشده هر دو شمارش میشوند.
برای Hypergrowth و Light Speed، یک افزونه Outreach با $87 در ماه قیمتگذاری شده است. این افزونه 25,000 مخاطب بارگذاریشده بیشتر، 125,000 ایمیل ماهانه اضافی و 500 حساب SMTP در استخر استاندارد گرمسازی را ارائه میدهد که مشمول استفاده منصفانه است.
Instantly حسابهای ایمیل Google با خدمات آماده (done-for-you) را با $5 در ماه فهرست کرده است. حسابهای done-for-you یا Airmail با $4 در ماه فهرست شدهاند. این هزینهها خود دامنهها و حسابها را پوشش میدهد. پس از دوره آزمایشی، برای نگه داشتن حسابها و ادامه گرمسازی همچنان به یک طرح Outbound فعال نیاز است. گرمسازی همراه طرحهای ایمیل Outreach ارائه میشود و بهصورت طرح مستقل عرضه نمیشود.
اعتبارهای Instantly و دوره آزمایشی رایگان آن چگونه کار میکنند؟
Instantly اشتراکهای اعتباری جداگانهای برای قابلیتهایی دارد که آنها را مبتنی بر اعتبار میداند، از جمله جستوجوهای SuperSearch، Copilot و عاملهای هوش مصنوعی. گزینههای اعتباری به این شرحاند:
- Nano ماهانه 150 اعتبار را با $9 ارائه میدهد.
- Growth بین 1,500 تا 2,000 اعتبار ماهانه را با قیمتهایی از $47 تا $77 فراهم میکند.
- Supersonic با $97 تا $147 در ماه، 5,000 تا 7,500 اعتبار ارائه میدهد.
- Hyper Credits از $197 در ماه شروع میشود و سهمیهای از 10,000 تا 200,000 اعتبار دارد.
- Enterprise Credits قیمت و محدودیت اعتبار سفارشی دارد.
یک افزونه جداگانه با $425 در ماه، 50,000 اعتبار بیشتر ارائه میدهد و با Hyper Credits و طرحهای بالاتر در دسترس است. Instantly، Automation Builder خود را که آن را گردشکارهای بصری مبتنی بر محرک و عمل توصیف میکند، در همه طرحهای Email Outreach بدون هزینه اضافی قرار داده است.
دوره آزمایشی 14 روز اجرا میشود و برای آن کارت اعتباری خواسته نمیشود. این دوره شامل 250 مخاطب بارگذاریشده و 1,000 ایمیل است. مرکز راهنما نیز محدودیتها را اینگونه شرح میدهد: تا دو حساب ایمیل متصل، 250 سرنخ بارگذاریشده و 1,000 ایمیل کمپین. همچنین 100 اعتبار رایگان برای نتایج محدود Lead Finder و دو آزمون رسیدن به صندوق ورودی در اختیار قرار میگیرد.
بنیانگذاران برای ارتباط با سرمایهگذاران چه چیزهایی را باید مقایسه کنند؟
ظرفیت ارسال ایمیل تنها یک ملاحظه در برنامهریزی ارتباط با سرمایهگذاران است. بنیانگذاران ممکن است لازم داشته باشند سرمایهگذار پیدا کنند، مراحل جذب سرمایه را مدیریت کنند، مواد لازم را آماده کنند، با همتیمیها کار کنند و تعاملها را بررسی کنند.
ما در AI Perks دور سرمایهگذاری خود را از طریق Round Funded جذب کردیم. آن را انتخاب کردیم چون پایگاه داده سرمایهگذاران آن تمیز بود، عامل هوش مصنوعی آن ایمیل مینویسد و رابط کاربری آن راحت بود. همچنین برایمان ارزشمند بود که بتوانیم همتیمیها را به فضای کاری خود اضافه کنیم، از Data Room استفاده کنیم و لینکهای ردیابی را به اشتراک بگذاریم. Instantly را هم بررسی کردیم، اما برای فرایند جذب سرمایهمان Round Funded را انتخاب کردیم. این توضیح دلیل انتخاب ماست و به معنای استفاده از Instantly نیست.
Round Funded شامل بیش از 60,000 VC فعال، فرشتهسرمایهگذار، دفتر خانوادگی و شتابدهنده است. بنیانگذاران میتوانند بر اساس مرحله، صنعت، جغرافیا و اندازه چک جستوجو کنند. سرمایهگذاران بر اساس فعالیت اخیر فیلتر میشوند، با چکی در حدود شش ماه گذشته، و ایمیلهای آنان تأیید شده است. هوش مصنوعی این سیستم ایمیلهای شخصیسازیشده ارتباط و پیگیری تهیه میکند. پیامها از Gmail شخصی بنیانگذار ارسال میشوند، بنابراین پاسخها به صندوق ورودی همان بنیانگذار میرسد و رشته ایمیل متعلق به خود اوست.
خط لوله جذب سرمایه، سرمایهگذاران، مراحل و گامهای بعدی را در یک جا قرار میدهد و میتوان همتیمیها را به فضای کاری استارتاپ دعوت کرد. Data Room به بنیانگذاران امکان میدهد دک، شاخصهای عملکرد، تیم و درخواست خود را از طریق یک لینک به اشتراک بگذارند. ساخت و اشتراکگذاری آن در همه طرحها رایگان است. Round+ لینکهای ردیابیشده برای هر سرمایهگذار و تحلیل تعامل، مانند بازدیدها، باز شدن دک و کلیک روی درخواست جلسه را نیز شامل میشود.
Round+ با $99 در ماه ارائه میشود. این طرح تا 2,500 سرمایهگذار در خط لوله CRM، ارسال ایمیل به تا 2,000 سرمایهگذار در ماه و 2,500 اعتبار هوش مصنوعی در ماه را پوشش میدهد. Round Pro با $249 در ماه قیمت دارد و تا 5,000 سرمایهگذار در خط لوله، ارسال ایمیل به تا 10,000 سرمایهگذار در ماه، تا 6 صندوق ورودی متصل و 5,000 اعتبار هوش مصنوعی در هر ماه را فراهم میکند. حسابهای جدید در هر یک از این دو طرح، دوره آزمایشی رایگان 3 روزه دریافت میکنند. Lifetime با $899 پرداخت یکباره ارائه میشود و شامل همه امکانات Round Pro است. Round Funded سطح رایگان ندارد. بنیانگذاران میتوانند استارتاپ خود را در Round Funded ثبت کنند تا با سرمایهگذاران تطبیق داده شوند.
Round Funded چگونه به بنیانگذاران در برنامهریزی ارتباط با سرمایهگذاران کمک میکند
- استارتاپ خود را در Round Funded ثبت کنید تا با سرمایهگذاران تطبیق داده شوید.
- پایگاه داده سرمایهگذاران را بر اساس مرحله، صنعت، جغرافیا و اندازه چک فیلتر کنید.
- اطلاعات سرمایهگذاران، مراحل جذب سرمایه و گامهای بعدی را با هم در خط لوله نگه دارید.
- با هوش مصنوعی ایمیلها و پیگیریهای شخصیسازیشده برای سرمایهگذاران تولید کنید.
- همتیمیها را به فضای کاری خود دعوت کنید، سپس یک Data Room بسازید و به اشتراک بگذارید. Round+ همچنین لینکهای ردیابیشده برای هر سرمایهگذار و تحلیل تعامل ارائه میدهد.
پرسشهای متداول
Instantly ماهانه چقدر هزینه دارد؟
Growth با $47 در ماه، Hypergrowth با $97 و Light Speed با $358 هزینه دارد. نرخ Enterprise سفارشی است. اشتراکهای اعتباری جداگانه صورتحساب میشوند.
آیا Instantly وقتی از محدودیت ایمیلم فراتر بروم هزینه اضافی میگیرد؟
Instantly میگوید فراتر رفتن از حجم گنجاندهشده یک طرح Outreach مستلزم رفتن به سطح بالاتر است و هزینه اضافه پرداخت نمیشود. محدودیت مخاطبان بارگذاریشده ثابت میماند و هر ماه بازنشانی نمیشود.
دوره آزمایشی Instantly شامل چه مواردی است؟
دوره آزمایشی 14 روزه به کارت اعتباری نیاز ندارد. این دوره شامل 250 مخاطب بارگذاریشده، 1,000 ایمیل و تا دو حساب ایمیل متصل است. Instantly همچنین 100 اعتبار رایگان برای نتایج محدود Lead Finder و دو آزمون رسیدن به صندوق ورودی ارائه میدهد.
Round Funded چقدر هزینه دارد؟
Round+ با $99 در ماه، Round Pro با $249 در ماه و Lifetime با $899 پرداخت یکباره قیمتگذاری شدهاند. حسابهای جدید برای Round+ و Round Pro دوره آزمایشی رایگان 3 روزه دریافت میکنند. سطح رایگان وجود ندارد. میتوانید استارتاپ خود را در Round Funded ثبت کنید تا با سرمایهگذاران تطبیق داده شوید.
چرا AI Perks، Round Funded را انتخاب کرد؟
ما دور سرمایهگذاری خود را از طریق Round Funded جذب کردیم. آن را به خاطر پایگاه داده تمیز سرمایهگذاران، عامل نوشتن ایمیل با هوش مصنوعی، رابط کاربری راحت، دسترسی همتیمیها، Data Room و لینکهای ردیابی انتخاب کردیم.
