AI Perks מספק גישה להנחות, זיכויים ומבצעים בלעדיים על כלי AI, שירותי ענן ו-API כדי לעזור לסטארטאפים ומפתחים לחסוך כסף.

מה תוכנית הסטארט-אפ של HighLevel מעניקה לך
תוכנית הסטארט-אפ של HighLevel מציעה עד 12,000 דולר בקרדיטים עבור פלטפורמת HighLevel: CRM ו-pipelines, בניית funnels ואתרים, לוחות שנה ותיאום פגישות, טפסים, בקשות למשוב, ואוטומציה של מיילים ו-SMS, הכל במנוי אחד.
המספר הזה נקרא אחרת מרוב מענקי התוכנה, מכיוון ש-HighLevel גובה עמלת פלטפורמה קבועה במקום חיוב לפי איש קשר. 12,000 דולר אינם חלק משנה אחת. אל מול שכבת המחיר האמצעית המפורסמת, הם קונים שנים של גישה לפלטפורמה, לא חודשים. AI Perks עוקב אחר כך לצד 7.7 מיליון דולר בקרדיטים על פני 194 חברות.
זה הופך את השאלה הרגילה. עם מערכות CRM עם מחיר לפי איש קשר, אתה שואל כמה מהר תעבור את גבול המענק. עם HighLevel, אתה שואל אם זה צריך להיות הבית הקבוע עבור ה-funnel שלך. הזכאות תלויה בשלב שלך ובמימון, והתנאים הנוכחיים מפורטים באתר getaiperks.com.
טעינת AI מובילה לסטארטאפים
הגש בקשה ישירות דרך התוכניות המאומתות הללו.
HighLevel $12,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
Claude (via program) $100,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
OpenAI (via program) $2,500
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
Anthropic $20,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
AWS $300,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
Google Cloud $350,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
מה HighLevel באמת מחליפה
HighLevel אינה מערכת CRM עם תוספות שחוברו אליה. זוהי שמונה או תשע כלים שצוות גיוס לקוחות קונה בדרך כלל בנפרד, מאוחדים ברשומה אחת של איש קשר וחשבונית אחת.
למעשה לכל רכיב יש מתחרה עצמאי חד יותר. מה שאתה קונה הוא איחוד: שיחה מתואמת, בקשה למשוב ורצף טיפוח שקוראים את אותה רשומה, ללא שכבת סנכרון ביניהם.
| מה HighLevel מכסה | מה צוותים קונים בדרך כלל במקום | למה החבילה חשובה |
|---|---|---|
| CRM ו-deal pipelines | Pipedrive, HubSpot, Close | כל מגע נוחת על ציר זמן אחד |
| Funnels, דפי נחיתה, אתרים | ClickFunnels, Unbounce, Webflow | צפייה בדף מצורפת לאיש קשר |
| אוטומציה של מיילים ו-SMS | Mailchimp, ActiveCampaign, Customer.io | זרימות עבודה מתפצלות ישירות לפי שדות CRM |
| לוחות שנה ותיאום פגישות | Calendly, Acuity | אי-הגעה מפעילה מעקב אוטומטי |
| מוניטין ובקשות למשוב | Birdeye, Podium | בקשות משוגרות בשינויי שלב ה-pipeline |
| קורסים וחברויות | Kajabi, Teachable | רוכשים נשארים באותה מסד נתונים |
| טפסים, סקרים, ווידג'ט צ'אט | Typeform, Tally, Drift | הגשות יוצרות אנשי קשר, לא ייצואים |
פרט מבני אחד מבדיל אותה מ-CRM קונבנציונלי: HighLevel נבנה עבור סוכנויות המנהלות חשבונות לקוח רבים, ולכן הארכיטקטורה היא תת-חשבונות תחת הורה, עם מכירה חוזרת של מיתוג לבן (white-label) בשכבה הגבוהה יותר. סטארט-אפ מנהל מערכת הפעלה של סוכנות עבור מופע אחד (tenant): לעיתים קרובות עסקה משתלמת, אך היא מסבירה ממשק שמניח רשימת לקוחות שאין לך.
המבחן הכנה: האם אתה מנהל מעקבים שבהם מהירות יצירת הקשר הראשונית קובעת את העסקה? התכונות החזקות ביותר של HighLevel הן מענה טקסטואלי לשיחות שלא נענו, מעקב SMS מיידי ואוטומציה של תיאום פגישות. אם התנועה שלך היא רישום מונחה מוצר ללא שיחת טלפון, CRM קל יותר ישרת אותך טוב יותר.
כיצד תמחור HighLevel מתנהג בהיקף גדול
HighLevel מתחלק לשתי חשבונות שמתנהגות בצורה הפוכה: מנוי פלטפורמה קבוע שכמעט אינו משתנה כשאתה גדל, והוצאות תקשורת מדודות שזזות עם כל הודעה בודדת שאתה שולח.
מייסדים מעריכים את הראשון ומופתעים מהשני. הארנק שמממן מקטעי SMS, דקות שיחה, נפח מיילים ושיחות בסיוע AI הוא החצי שמתעד את גודל הרשימה שלך.
| ציר עלות | איך זה מתומחר | מה גורם לזה לעלות |
|---|---|---|
| מנוי פלטפורמה | עמלה חודשית קבועה לחשבון סוכנות | מעבר לשכבת מחיר גבוהה יותר עבור תת-חשבונות או מיתוג לבן |
| SMS וקול | לפי מקטע ולפי דקה, בתעריפי ספק | הודעות ארוכות יותר המתפצלות למקטעים נוספים |
| מייל | לפי נפח נשלח, בתעריפי ESP | גידול ברשימה ושליחה מחדש למי שלא פתח |
| פיצ'רים של AI ושיחות | לפי שימוש, מחויב לאותו ארנק | הפעלת תשובות אוטומטיות בכל החשבונות |
| רישום ספקים | עמלות תאימות להודעות עסקיות | רישום US A2P 10DLC ובדיקת קמפיינים |
HighLevel פרסמה היסטורית שלוש שכבות: תוכנית כניסה בסביבות 97 דולר לחודש, תוכנית תת-חשבונות ללא הגבלה בסביבות 297 דולר, ותוכנית מיתוג לבן או מצב SaaS בסביבות 497 דולר. התייחס לאלו כאינדיקטיביות וודא את התמחור הנוכחי, מכיוון ש-HighLevel מתאימה את החבילות מעת לעת. העובדה העמידה היא הצורה, לא המספרים.
| צורת תוכנית | מחיר רשימה אינדיקטיבי | חודשי פלטפורמה מכוסים על ידי 12,000 דולר |
|---|---|---|
| כניסה, עסק יחיד | סביב 97 דולר לחודש | בערך 120 |
| תת-חשבונות ללא הגבלה | סביב 297 דולר לחודש | בערך 40 |
| מיתוג לבן / מצב SaaS | סביב 497 דולר לחודש | בערך 24 |
קרא זאת כתקרה של ערך, לא לוח זמנים. קרדיטים בדרך כלל נושאים חלון הוצאה, והחלון הזה קובע כמה מהתקרה תגיע. זה מפורט לצד התוכנית בAI Perks.
מה שהטבלה מסתירה: אף אחד מהחודשים האלה אינו כולל הוצאות הודעות. צוות השולח נפח SMS גבוה יכול להוציא יותר על עמלות ספקים ברבעון עמוס מאשר על הפלטפורמה עצמה. תקצץ את הארנק בנפרד.
טעינת AI מובילה לסטארטאפים
הגש בקשה ישירות דרך התוכניות המאומתות הללו.
HighLevel $12,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
Claude (via program) $100,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
OpenAI (via program) $2,500
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
Anthropic $20,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
AWS $300,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
Google Cloud $350,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
עם מה קרדיטים של HighLevel משתלבים, ועם מה הם מבטלים
קרדיטים של HighLevel הם חשבונית SaaS, ולכן הם משתלבים בצורה נקייה עם קרדיטים של מחשוב ענן, API מודלים ואנליטיקה. הם אינם משתלבים עם מענקי CRM או בוני Funnel אחרים מסוג "הכל-באחד", מכיוון שאתה מקבל רק מסד נתונים אחד של לקוחות.
כל אחד מכסה חשבון חוזר שונה:
- קרדיטי ענן מכסים היכן המוצר שלך פועל, לעולם לא פריט בשורת SaaS
- קרדיטי מודלים ו-API מכסים היסק שהמוצר שלך קורא
- קרדיטי אנליטיקה של מוצר מכסים התנהגות בתוך האפליקציה
- קרדיטי HighLevel מכסים כיצד לידים מגיעים, יוצרים קשר ומומרים
חפיפה אחת ששווה להכיר. HighLevel אפשרה היסטורית לחבר חשבונות Twilio ו-Mailgun משלך במקום להשתמש בהודעות המשולבות שלה, מה שאומר שניתן להפנות קרדיטים נפרדים להודעות או לתשתית מיילים לחצי החשבון המדוד. וודא שזה עדיין נתמך בתוכנית שלך, אך היכן שזה נכון, זה מכסה את שני חצאי HighLevel בבת אחת.
HighLevel מחליפה במקום להשתלב עם תוכניות HubSpot, Keap, ActiveCampaign, ClickFunnels ו-Kajabi. מענק HighLevel גדול בתוספת מענק CRM מתחרה גדול אינו כפליים מהערך. זהו מענק אחד והעברה שאתה משלם עליה מאוחר יותר בשעות הנדסה. לראות אילו מענקים תואמים במקום חופפים זה מדוע AI Perks היא רשימה מעקב, לא תיקיית סימניות.
מה שמייסדים מפספסים לגבי HighLevel
הטעות היקרה היא להתייחס לעמלה הקבועה של HighLevel כעל העלות הכוללת, ואז לגלות שהודעות, תאימות ומאמצי העברה נמצאים לחלוטין מחוץ לה.
חמש דפוסים, לפי סדר העלות:
התעלמות מ-A2P 10DLC עד שהשליחה נכשלת. SMS עסקי בארה"ב דורש רישום מותג וקמפיין אצל הספקים. דילוג על זה פירושו הודעות מסוננות ובעיית מסירה שאתה מגלה במהלך השקה. רשום מוקדם, תקצב את העמלות.
קניית מיתוג לבן לפני שיש לך לקוחות למיתוג לבן עבורם. השכבה העליונה מאפשרת לסוכנויות למכור מחדש את הפלטפורמה תחת המותג שלהן. סטארט-אפ המשלם עבורה מממן עסק מכירה חוזרת שהוא לא מפעיל.
בניית ה-funnel כולו בפנים, ואז לרצות לצאת. דפים, זרימות עבודה, חברויות וקורסים כולם נמצאים ב-HighLevel. זו הנקודה של החבילה וגם נעילת הלקוח. שמור על נתוני אנשי קשר ניתנים לייצוא ותוכן שנוסח במקום שבבעלותך.
שליחה לרשימות שלא הרווחת. החבילה הופכת שליחת כמות גדולה לפשוטה, מה שהופך גם פגיעה במוניטין לפשוטה. דומיין שרוף שורד יותר מהקמפיין ששרף אותו.
התייחסות ל-snapshots כאסטרטגיה. תבניות אוטומציה מוכנות מראש מהירות לייבוא וקל להשאיר אותן ללא בעלות. שישה חודשים לאחר מכן אף אחד לא יודע איזו זרימת עבודה שלחה את הטקסט הזה. תעד את מה שאתה מפעיל. תוכניות סמוכות באותה מחסנית (stack) עוקבות אחר getaiperks.com.
טעינת AI מובילה לסטארטאפים
הגש בקשה ישירות דרך התוכניות המאומתות הללו.
HighLevel $12,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
Claude (via program) $100,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
OpenAI (via program) $2,500
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
Anthropic $20,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
AWS $300,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
Google Cloud $350,000
זמין לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
החלטה האם HighLevel שייכת למחסנית שלך
ההחלטה האמיתית אינה באילו קרדיטים לצוד. זוהי מסד הנתונים היחיד של הלקוחות שבו הצוות שלך מוכן לחיות בזמן שהמענק נמשך.
שלוש שיפוטים מכריעים זאת. שכבת מחיר ראשונה: יותר פלטפורמה מצוות יכול להפעיל היא הדרך שבה קרדיט גדול נשרף על תכונות שאף אחד לא הפעיל, אז קנה את גודל התוכנית לתנועה שאתה מנהל היום. בלעדיות שנייה: חיפוש רחב הגיוני עבור קרדיטי מחשוב ומודלים, היכן שהחשבונות באמת נפרדים, אך מענק CRM מתחרה שמחובר לזה קונה העברה במקום כפליים מהערך. החצי המדוד שלישי: הערך את מקטעי ה-SMS החודשיים, דקות השיחה ונפח המיילים מוקדם, ואז בדוק אם קרדיטי הודעות נפרדים יכולים לספוג אותם.
קטגוריות CRM ושיווק באתר getaiperks.com מציגות את HighLevel לצד תוכניות המייל, ה-funnel והמוניטין שהיא מתחרה בהן, שם ההשוואה הזו היא הקלה ביותר.
שאלות נפוצות
מה שווי תוכנית הסטארט-אפ של HighLevel?
עד 12,000 דולר בקרדיטים עבור פלטפורמת HighLevel, המכסים CRM ו-pipelines, funnels ואתרים, לוחות שנה, טפסים, בקשות למשוב, ואוטומציה של מיילים ו-SMS. מכיוון ש-HighLevel גובה עמלת פלטפורמה קבועה במקום תמחור לפי איש קשר, הקרדיט מכסה שנים של מנוי ולא חודשים. התנאים והזכאות הנוכחיים עוקבים אחר getaiperks.com.
האם HighLevel כדאית לסטארט-אפ במקום לסוכנות?
זה תלוי אם אדם יוצר קשר עם הלידים שלך. התכונות החזקות ביותר של HighLevel הן מענה טקסטואלי לשיחות שלא נענו, מעקב SMS מיידי ואוטומציה של תיאום פגישות, המתאימים לתנועות מונחות מכירות ושירות מקומי. זרימת רישום מונחית מוצר טהורה ללא שלב טלפוני מפיקה פחות מהחבילה ועשויה להיות משרתת טוב יותר על ידי CRM קל יותר.
האם 12,000 דולר מכסים עלויות שליחת SMS ודואר אלקטרוני?
בדרך כלל לא. HighLevel מחייבת מנוי פלטפורמה קבוע בנפרד מארנק מדוד שמממן מקטעי SMS, דקות שיחה, נפח מיילים ופיצ'רים של AI בתעריפי ספקים ו-ESP שולטים. קרדיטים בדרך כלל חלים על המנוי, לכן הקצבת הוצאות הודעות באופן עצמאי, במיוחד אם אתה שולח נפח SMS גבוה.
האם HighLevel יכולה להחליף את HubSpot, ClickFunnels ו-Calendly בבת אחת?
עבור רוב הצוותים המוקדמים, כן, והאיחוד הזה הוא הערך האמיתי. אתה מחליף את היתרון של הטוב ביותר בכיתה בכל כלי בבסיס נתונים אחד של איש קשר, חשבון אחד וללא שכבת סנכרון. צוותים עם חלוקה (attribution) מורכבת או תהליכי מכירה ארגוניים בדרך כלל מוצאים שהכלים המיוחדים שווים לשמור.
האם קרדיטי ענן מ-AWS או Google Cloud מכסים את HighLevel?
לא. HighLevel היא חשבונית SaaS צד שלישי ונמצאת לחלוטין מחוץ ליתרת קרדיטי הענן שלך, זו בדיוק הסיבה שהשניים משתלבים במקום לחפוף. קרדיטי מחשוב, קרדיטי מודלים וקרדיטי CRM מכסים שלוש חשבונות חוזרים נפרדים ללא ספירה כפולה ביניהם.
מה קורה כשקרדיטי הסטארט-אפ של HighLevel נגמרים?
אתה עובר לתמחור רשימה על כל מה שבנית, עם ה-funnels, זרימות העבודה והיסטוריית אנשי הקשר שלך כבר בפנים, ברגע שעלויות המעבר מגיעות לשיא. צוותים שמטפלים בזה טוב מבקרים את השכבה שלהם ואת תת-החשבונות הלא מנוצלים לפני החידוש ולא אחריו. AI Perks עוקב אחר 7.7 מיליון דולר בקרדיטים על פני 194 חברות בgetaiperks.com.
בנה את ה-pipeline השנה. תן למישהו אחר לשלם על הפלטפורמה בזמן שאתה עושה זאת.