MiniMax Ingyenes Kredit 2026: Állítólag mennyibe kerülnek az M3 és H3

A MiniMax M3 jelentése szerint egymillió bemeneti tokenre 0,30 dollárba, az egymillió kimeneti tokenre pedig 1,20 dollárba kerül, 512K-s szinttel, ami a legtöbb lefedettséget mellőzi. Mi van megerősítve, mi nem, és hol vannak az ingyenes kreditek.

MiniMaxMiniMax M3MiniMax H3LLM API PricingFree AI CreditsAI Perks
Andrew
Andrew
AI Perks Team
11,330•

Quick Answer

A MiniMax-M3 és a MiniMax-M2.7 mindkettőt 0,30 dolláron jelentenek millió bemeneti tokenenként és 1,20 dolláron kimenetenként a MiniMax "pay-as-you-go" árazásánál, ami egy állandó 50%-os kedvezményként van leírva a 0,60 és 2,40 dolláros referenciaárhoz képest. Ezek az adatok harmadik féltől származó beszámolókból származnak, nem pedig közvetlenül az eladó árképzési oldaláról, és nem publikálták, hogy mennyibe kerülnek az 512K feletti bemeneti tokent igénylő kérések. Nem találtunk MiniMax indítási kreditprogramot, így az ingyenes út a nyílt súlyok plusz a getaiperks.com oldalon követett számítási kreditek.

AI Perks

Az AI Perks exkluzív kedvezményeket, krediteket és ajánlatokat kínál AI eszközökre, felhőszolgáltatásokra és API-kra, hogy segítsen a startupoknak és fejlesztőknek pénzt megtakarítani.

AI Perks Cards

Mennyibe kerül valójában a MiniMax 2026-ban?

A MiniMax-M3 és a MiniMax-M2.7 egyaránt 0,30 dollárért/millió bemeneti token és 1,20 dollárért/millió kimeneti token áron szerepel a MiniMax használatalapú árazásán, amely árat egy "állandó 50% kedvezményként" jellemeznek a 0,60 és 2,40 dolláros referenciaárhoz képest. Ezek az adatok harmadik féltől származó tudósításokból és platformdokumentációból származnak, nem pedig a platform.minimax.io közvetlen megtekintéséből, ezért ezen az oldalon minden számot közölt, nem pedig megerősített adatként kezelj.

Ez a megjegyzés fontosabb, mint a cím, mert a legtöbb megjelenés-hetet felölelő tudósítás megismételte a 0,30 dolláros adatot anélkül, hogy ezt megemlítette volna. A második dolog, amit a tudósítások kihagytak, az a szintsor: a közölt ár a standard kérésekre vonatkozik, legfeljebb 512 000 bemeneti tokenig, míg az M3-ról azt jelentették, hogy 1M tokenes kontextusablakot kínál.

A MiniMax az egyik azon kevés név az ebben a kategóriában, amelynek nincs olyan induló hitelprogramja, amelyet az AI Perks talált volna. Ehelyett nyitott súlyokat kínál, ami átkeretezi a kérdést a "hogyan szerezzek MiniMax krediteket" helyett a "ki fizeti a GPU-kat" kérdésre. Az AI Perks pontosan erre a második kérdésre 7,7 millió dollárnyi hitelt követ nyomon 194 cégnél.


Legjobb MI kreditek induló vállalkozásoknak

Jelentkezz közvetlenül ezeken a hitelesített programokon keresztül.

MiniMax API árazás, és mennyire megbízhatóak az egyes adatok

Az alábbi adatok harmadik féltől származó tudósításokon és platformdokumentációkon keresztül keringenek. Egyetlen adat sem származik közvetlenül a MiniMax saját árazási oldaláról ehhez a cikkhez. Az árak tokenenként milliónként, amerikai dollárban értendők.

Modell és szintBemenetKimenetGyorsítótár olvasásMennyire megbízható
MiniMax-M3, standard, legfeljebb 512K bemenet0,30 dollár1,20 dollár0,06 dollárKözölt, több forrás is egyetért
MiniMax-M3, kedvezmény nélküli referencia0,60 dollár2,40 dollárnem közöltA kedvezmény előtti listaáraként közölt
MiniMax-M2.70,30 dollár1,20 dollárnem közöltKözölt, ellentmondásos
MiniMax-M2.7 az OpenRouteren keresztül0,21 dollár0,84 dollárnem közöltViszonteladói ár, nem a gyártó ára

A táblázatban két dolog érdemel figyelmet.

Az első a kedvezmény keretezése. A 0,30 és 1,20 dolláros árakat a 0,60 és 2,40 dolláros árakhoz képest "állandó 50% kedvezményként" mutatják be. Az állandó kedvezmény egy listaár extra lépésekkel, de ez egy olyan ár is, amelyet egy gyártó anélkül vonhat vissza, hogy valaha is bejelentené az áremelést. A 0,30 dolláros közölt árral számoljon, és tartsa szem előtt a 0,60 dolláros közölt árat, mint plafont.

A második az M2.7 ellentmondás. Egy forrás 0,30 és 1,20 dollárt közöl, ami megegyezik az M3-mal. Az OpenRouter 0,21 és 0,84 dollárt listáz ugyanahhoz a modellhez, de az OpenRouter viszonteladó, amely saját árrést állapít meg, így ez nem bizonyíték a MiniMax saját árára, és a platform.minimax.io adatot sem lehetett megerősíteni egyik irányban sem. Ha az M2.7 gazdaságossága határozza meg az architektúráját, árazza azt a saját konzoljáról, nem pedig bármelyik oldalról, beleértve ezt is.

A gyorsítótár olvasás az egyetlen olyan terület, ahol a közölt számok egyértelműek: 0,06 dollár milliónként a friss bemenetre jutó 0,30 dollárhoz képest, ami 80% megtakarítás bárminél, amit többször küld el. Ez az arány, ha tartja magát, nagyobb hatással van, mint az M3 és az M2.7 közötti választás.


Miért fontosabb az 512K sor a címben szereplő árnál

A közölt 0,30 dolláros ár a standard kérésekre vonatkozik, legfeljebb 512 000 bemeneti tokenig, míg a MiniMax-M3-ról azt jelentették, hogy 1M tokenes kontextusablakkal rendelkezik. Hogy egy kérés mennyibe kerül ezen a vonalon túl, azt sehol nem tették közzé, amit meg lehetett volna erősíteni.

Ez a rés a legnagyobb ismeretlen a MiniMax árazásában. A kedvezmény mögötti referenciaár 0,60 és 2,40 dollár, pontosan duplája, ezért sok tudósítás feltételezi, hogy a hosszú kérések egyszerűen a dupla árral számlázódnak. A feltételezés a kulcsszó: nincs kidolgozott példa, nincs második ártábla, nincs gyártói nyilatkozat. A MiniMaxon kívül senki sem tudja, hogy egy 900 000 tokenes kérés teljes egészében megduplázódik-e, csak a vonal feletti részt duplázzák-e meg, vagy elutasítják-e.

Kérés alakjaA közölt 0,30 és 1,20 dolláronHa a hosszú kérések duplán számlázódnak
200K be, 5K kikb. 0,07 dollárugyanaz, a vonal alatt
500K be, 10K kikb. 0,16 dollárugyanaz, a vonal alatt
900K be, 10K kikb. 0,28 dollárkb. 0,56 dollár

Az utolsó két oszlop közötti különbség a teljes bizonytalanság, és ez egy 2x ingadozás a legnagyobb kéréseknél. Amíg az árat közzé nem teszik, tervezzen a magasabb oszlop alapján, és az alacsonyabbat upsidaként kezelje. Egy lekérdezési lépés csökkentése a 512K bemeneti érték alá kerülése teljesen eltávolítja a kérdést, ami többet ér, mint bármelyik prompt hangolás, amit ebben a negyedévben végez.


Legjobb MI kreditek induló vállalkozásoknak

Jelentkezz közvetlenül ezeken a hitelesített programokon keresztül.

Mennyibe kerül a MiniMax H3, és mit nem tett közzé a gyártó

A MiniMax H3, a Hailuo 3.0 mögött álló modell, a jelentések szerint 2026. július 31-én jelent meg, az open weights pedig augusztus 3-án érkezett a Hugging Face-ra a MiniMax H3 Community License alatt. Olyan modellekről van szó, amelyek 4-15 másodperces multi-shot videókat generálnak akár 2K felbontásban, natív sztereó hanggal, amely tartalmazza a párbeszédet, effekteket és hangulatot, egyetlen passzban előállítva. Hivatalos másodpercenkénti árát nem lehetett megtalálni.

Ez az utolsó mondat az, amit szem előtt kell tartani. A forgalomban lévő minden abszolút másodpercenkénti adat az API aggregátorokra és a gyártó-közeli oldalakra vezethető vissza, nem pedig egy elsődleges MiniMax árazási oldalra.

Közölt H3 adatMennyiségForrás minősége
Per second at 768p0,08 dollárAggregator, nem megerősített
Per second at 2K0,13 dollárAggregator, nem megerősített
Per second, H3 Max változat0,05 - 0,08 dollárAggregator, nem megerősített
Referencia képek0,04 dollár/darab, első öt ingyenesAggregator, nem megerősített

Egy külön harmadik féltől származó aggregáció a 2K generálást 0,073 és 0,120 dollár/másodperc közötti sávba helyezi, ami az előbbi 0,13 dolláros adatot alulról közelíti, nem pedig megerősíti azt. Több forrás egymáshoz közelisége a legjobb időkben is gyenge bizonyíték, és itt még csak nem is teljesen egyeznek.

Ha a 0,13 dolláros adat tartja magát, egy tíz másodperces 2K klip szinkronizált sztereó hanggal körülbelül 1,30 dollárba, ugyanez a klip 768p felbontásban pedig körülbelül 0,80 dollárba kerül. Ezeket tervezési becslésekként kezelje, nagy hibahatárral, nem pedig ajánlatokként. A fogyasztói oldalon a Hailuo alkalmazás hitelalapú előfizetést futtat, nem pedig másodpercenkénti számlázást, videónként 15-80 kreditre jelentett, és nem erősítettek meg külön API ingyenes szintet a H3-hoz. Az AI Perks nyomon követi a videó kreditprogramokat, amelyek ellensúlyozzák ezt a kiadást.


Hol vannak a valós ingyenes MiniMax kreditek

Nem találtak MiniMax induló hitelprogramot, és a gyártói dokumentációban nem erősítettek meg ingyenes API szintet. A széles körben ismételt 15 ¥ trial kredit az új fiókoknak csak harmadik féltől származó útmutatókban jelenik meg, és nem lehetett megerősíteni a MiniMax saját dokumentációjával szemben.

A 15 ¥ nagyjából két amerikai dollárnak felel meg a közelmúltbeli árfolyamokon. Ha mind ez az adat, mind a közölt 0,30 dolláros bemeneti ár tartja magát, akkor ez néhány millió bemeneti tokent vásárol: egy értékelési költségvetés, nem pedig futamideő, és egy olyan összeg, amely állítólag az akciókkal együtt mozog.

Az igazi ingyenes erőforrás máshol rejlik. Az M3 súlyai a modell 2026. júniusi bejelentését követő egy héten belül állítólag megjelentek a Hugging Face-on, és az H3 súlyok augusztusban követték őket egy közösségi licenc alatt, így maguk a modellek ingyen megszerezhetők. A költségük a GPU idő.

Ez teljesen átkeretezi a keresést. Nem MiniMax krediteket vadászik, hanem számítási krediteket vadászik a MiniMax súlyok futtatásához, és ezek nagy mennyiségben léteznek:

Hol vannak a pénzekMit fedeznek
Felhő és GPU programokAz open weights-et futtató hardver
Inference platform kreditekHelyezett végpontok, nincs saját GPU
Videó és média kreditekGenerálási kiadások, beleértve a Hailuo-szintű kimenetet is

Az AI Perks mindhárom kategóriát lefedi 194 cégnél, a jelenlegi feltételekkel, nem pedig a megjelenés napján érvényes adatokkal.


Legjobb MI kreditek induló vállalkozásoknak

Jelentkezz közvetlenül ezeken a hitelesített programokon keresztül.

Hogyan futtathatja a MiniMax-ot listaár fizetése nélkül

Itt három tényező számít, nagyjából méretük sorrendjében.

A számítási kreditek jobbak, mint a modell kreditek. Egy nyílt súlyú gyártó esetében a törölhető számla a GPU számla, nem a token számla.

Gyorsítótárazzon agresszíven. A gyorsítótár olvasások közlések szerint 0,06 dollár/millió, szemben a friss bemenetre jutó 0,30 dollárral, ami a legnagyobb egyedi megtakarítás.

Árazza be az önálló üzemeltetési lehetőséget, mielőtt elkötelezné magát. A súlyok ingyenesek a közösségi licencek alatt, így a valós összehasonlítás a GPU számlája a közölt 0,30 dolláros ár/millióval szemben. Az AI Perks kreditjeivel ez a GPU számla egy jó ideig nulla lehet.


Gyakran Ismételt Kérdések

Mennyibe kerül a MiniMax API?

A MiniMax-M3 és a MiniMax-M2.7 egyaránt 0,30 dollárért/millió bemeneti token és 1,20 dollárért/millió kimeneti token áron szerepel a MiniMax használatalapú árazásán, amelyet állandó 50% kedvezményként jellemeznek a 0,60 és 2,40 dolláros referenciaárhoz képest. Ezek az adatok harmadik féltől származó tudósításokból származnak, nem pedig a gyártó oldalának első kézből történő megtekintéséből, és hogy mennyiért számláznak a 512K bemeneti token feletti kérések, azt nem tették közzé. A ezt ellensúlyozó számítási krediteket a getaiperks.com követi.

Ad a MiniMax ingyenes krediteket az új fiókoknak?

A MiniMax saját dokumentációjában nem erősítettek meg ingyenes API szintet. Harmadik féltől származó útmutatók 15 ¥ trial kreditet említenek az új fiókoknak, ami a közelmúltbeli árfolyamokon nagyjából két amerikai dollár, de a gyártó nem tette közzé ezt az adatot, és nem lehetett megerősíteni. Nem találtak MiniMax induló hitelprogramot sem. Az AI Perks nyomon követi a létező számítási krediteket.

Nyílt forráskódú a MiniMax-M3?

A MiniMax-M3 nyílt súlyokat tesz közzé a Hugging Face-on egy MiniMax közösségi licenc alatt. A közölt specifikációk szerint nagyjából 428B teljes paraméterrel, körülbelül 23B aktív paraméterrel, 1M tokenes kontextusablakkal, valamint natív szöveg-, kép- és videobemenettel rendelkezik, amelyek közül egyiket sem erősítették meg függetlenül ehhez az oldalhoz. A nyílt súlyok nem ugyanazok, mint a nyílt forráskód, és a licencnek saját feltételei vannak, amelyeket érdemes elolvasni a kereskedelmi használat előtt.

Mennyibe kerül másodpercenként a MiniMax H3?

Nem lehetett hivatalos másodpercenkénti árat találni a H3-hoz. Harmadik féltől származó aggregátorok 0,08 dollárt közölnek másodpercenként 768p felbontásban és 0,13 dollárt 2K felbontásban, míg egy külön aggregáció a 2K-t 0,073 és 0,120 dollár közötti sávba helyezi. Ezeket mind a gyártó nem erősítette meg, és nem is egyeznek teljesen egymással.

Olcsóbb a MiniMax, mint a nagy amerikai laborok?

Nem válaszolható meg kellő magabiztossággal a nyilvános adatok alapján. Bármilyen valós összehasonlítás azt jelenti, hogy idézni kell egy versenytárs aktuális árát, és ezek elég gyakran változnak ahhoz, hogy egy közzétett adat gyorsan elavuljon. A tartós megkülönböztető jegyek a közölt 1M kontextusablak és a nyílt súlyok, nem pedig egy cím ár, amely maga is promócióként van keretezve.

Ingyenesen futtathatom a MiniMax modelleket önállóan?

Igen. Az M3 és H3 súlyok a Hugging Face-on vannak közzétéve MiniMax közösségi licencek alatt, így maguk a modellek semmibe sem kerülnek. A költség a GPU idő, ami pontosan az, amit a felhő- és számítási hitelprogramok fedeznek. Az AI Perks 7,7 millió dollárt követ nyomon 194 cégnél.


Iratkozzon fel a getaiperks.com oldalon →

A súlyok ingyenesek. Tedd ingyenessé a GPU-kat is.

AI Perks

Az AI Perks exkluzív kedvezményeket, krediteket és ajánlatokat kínál AI eszközökre, felhőszolgáltatásokra és API-kra, hogy segítsen a startupoknak és fejlesztőknek pénzt megtakarítani.

AI Perks Cards

This content is for informational purposes only and may contain inaccuracies. Credit programs, amounts, and eligibility requirements change frequently. Always verify details directly with the provider.