AI Perks biedt toegang tot exclusieve kortingen, tegoeden en deals op AI-tools, cloudservices en API's om startups en ontwikkelaars te helpen besparen.

Wat het Salesforce Startup Programma je Biedt
Het startup programma van Salesforce biedt $3.000 aan credits voor Salesforce, het CRM-platform waarop de meeste bedrijven uiteindelijk standaardiseren en dat vrijwel elke zakelijke klant die je benadert al gebruikt.
AI Perks volgt dit in de CRM-categorie naast $7,7 miljoen aan credits voor 194 bedrijven.
$3.000 is bescheiden naast een zescijferige cloud-toelage, en het correct interpreteren hiervan is hier belangrijker dan bijna elders. Salesforce factureert per gebruiker per maand, normaal gesproken op jaarbasis, dus de credit wordt omgezet in gebruikersmaanden, ongeacht de editie waarin je terechtkomt.
In een instapeditie zijn dat jaren voor een team van drie personen. In de edities die oprichters meestal willen, zijn dat twee kwartalen. De geschiktheid hangt af van het stadium en de financiering, vermeld op getaiperks.com.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Salesforce $3,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Waar Salesforce Voor Is, En Wanneer Een Startup Het Echt Nodig Heeft
Salesforce is een applicatieplatform met een CRM erop. Dat enkele feit verklaart de kracht, de prijs en de consultancy-industrie eromheen: het absorbeert verkoop, ondersteuning, offertes, contracten en interne tooling die smallere CRM's helemaal niet kunnen modelleren.
Voor een team van vijf personen dat een self-service product verkoopt, is die functionaliteit dood gewicht. Vier duurzame redenen om het toch te kiezen, en geen daarvan is de functielijst:
- Je verkoopt aan grote bedrijven. Inkoop, beveiligingsonderzoek en de eigen inkomstenafdelingen van je kopers gaan uit van een bepaalde systeemconfiguratie. Binnen het ecosysteem dat ze al gebruiken, worden maandenlange frictie vermeden.
- Je quote-to-cash is ingewikkeld. Meerjarige contracten, gebruikspercentages, wederverkopers, goedkeuringsketens, gedeeltelijke beëindigingen. Lichte CRM's modelleren een deal. Salesforce modelleert een contract.
- De arbeidsmarkt is erin getraind. Je kunt een RevOps-persoon of een contractbeheerder aannemen die binnen een week productief is. Met een niche-CRM leer je elke nieuwe medewerker je werkruimte van nul af aan kennen.
- Due diligence en overnemers verwachten het. Een schone Salesforce-geschiedenis leest als een leesbaar inkomstenoverzicht voor een Series B-investeerder op een manier die een spreadsheet-export nooit zal doen.
De eerlijke test: is je bottleneck de vorm van je inkomstenproces, of alleen het onthouden wie je moet opvolgen? Als het het tweede is, dient een lichter CRM je vandaag beter, en is deze credit de moeite waard om later te nemen.
Hoe Salesforce-prijzen zich gedragen op schaal
Salesforce factureert per gebruiker per maand, meestal met een jaarlijkse verplichting, en de gekozen editie bepaalt zowel het functielimiet als de onderliggende platformlimieten. De prijs per gebruiker is de zichtbare kosten en meestal de kleinere helft van het totaal.
De catalogusprijzen variëren historisch ongeveer tussen $25 en $500 per gebruiker per maand, afhankelijk van de editie, en Salesforce heeft ze al vaker verhoogd. Verifieer elk bedrag, inclusief deze, op het moment van aankoop.
| Kostenas | Hoe het zich gedraagt | Wat het doet stijgen |
|---|---|---|
| Gebruikers en editie | Per gebruiker per maand, geprijsd per editie | Het upgraden van een editie voor één beperkte functie, en daarvoor betalen per gebruiker |
| Extra clouds | Service, marketing, offertes en analyse worden apart gefactureerd | Een aangrenzend probleem binnen Salesforce oplossen in plaats van ernaast |
| Platformlimieten | API-aanroepen, gegevensopslag en sandboxes worden beperkt per editie | Integraties die de API pollen, of jaren aan activiteitsgegevens die een opslaglimiet overschrijden |
| AI en agents | Salesforce meet AI-mogelijkheden apart van gebruikers | Agents richten op de hele database in plaats van op één workflow |
| Contractduur | Jaarlijkse contracten, met vaak een prijsverhogingsclausule bij verlenging | Verlenging zonder een onderhandeld maximum voor de verhoging |
| Beheer en implementatie | Verschijnt nooit op de factuur | Een partner-build, of een beheerder wiens salaris uw licentiekosten overschrijdt |
Die laatste rij verrast mensen. Voor een klein bedrijf worden de totale kosten vaak gedomineerd door de persoon die het configureert in plaats van de licenties. AI Perks vermeldt de CRM-categorie met de huidige bedragen, maar geen enkele credit dekt die helft van de factuur.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Salesforce $3,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Wat $3.000 Koopt in Gebruikersmaanden
$3.000 is een geldbedrag en Salesforce verbruikt dollars in gebruikersmaanden. Deel de credit door de prijs per gebruiker van je editie en je krijgt een datum, wat een veel nuttiger getal is dan de kopregel.
| Editieband | Ruwe catalogusprijs per gebruiker per maand | Gebruikersmaanden van $3.000 | Wat een team van 3 personen krijgt |
|---|---|---|---|
| Instap- of starterpakket | Ongeveer $25 | Ongeveer 120 | Ongeveer 2 tot 3 jaar |
| Middelste tier | Ongeveer $100 | Ongeveer 30 | Ongeveer 10 maanden |
| Enterprise tier | Ongeveer $165 | Ongeveer 18 | Ongeveer 6 maanden |
| Enterprise plus add-ons | $250 en hoger | Minder dan 12 | Ongeveer een kwart |
Twee dingen volgen hieruit. Ten eerste, de credit is meerdere keren meer waard in een instapeditie dan in een enterprise-editie, dus de keuze van de editie beïnvloedt de waarde ervan meer dan de toelage uw kosten. Ten tweede, het inhuren van twee account executives halveren de levensduur die u had gepland.
CRMs per gebruiker stijgen als u aanneemt, CRMs per contact stijgen als marketing werkt, en slechts één daarvan heeft u onder controle. Beide soorten staan naast elkaar op getaiperks.com.
Waarmee Salesforce Credits Stappelen, en Waarmee Ze Niet Combineren
CRM-credits stappelen netjes met cloud-, model-, data- en factureringscredits, omdat dat aparte leveranciers zijn op aparte facturen. Ze stappelen niet met elkaar: houd twee CRM-toelagen en één ervan vervalt ongebruikt, omdat niemand twee systemen van registratie draait.
Cloud-credits zijn de gebruikelijke verwarring. Een AWS-, Google Cloud- of Azure-saldo betaalt voor infrastructuur die u draait, niet voor software van derden waarop u zich abonneert, dus een Salesforce-factuur blijft onaangetast. Daarom zijn de twee optelbaar.
Een go-to-market-stack bestaat uit vijf aparte facturen, en er zijn credits beschikbaar op de meeste lagen:
- Systeem van registratie - de CRM die accounts, contacten en pijplijn bevat
- Verrijking - firmografische en contactgegevens die het record vullen
- Uitgaand - sequencering en verzending, bijna altijd een andere leverancier
- Ondersteuning - de helpdesk die dezelfde klantcontext nodig heeft
- Facturering en inkomsten - abonnementsgegevens die terugvloeien naar het account
De regel om te volgen: kies het systeem van registratie op basis van geschiktheid, neem vervolgens de credit die die leverancier toevallig aanbiedt, nooit andersom. Het migreren van een CRM na twee jaar geschiedenis en aangepaste objecten kost een significant deel van iemands jaar, meer dan welke toelage in deze categorie dan ook waard is. Daarom is AI Perks een bijgehouden lijst, geen bladwijzer-map.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Salesforce $3,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Wat Oprichters Verkeerd Begrijpen Over Salesforce Credits
De dure fout is om een credit het platform te laten kiezen. Salesforce is de meest configureerbare CRM en daarom de duurste om te verlaten, dus een gesubsidieerde start kan u committeren aan een niet-gesubsidieerd decennium.
Configuratie als gratis beschouwen. De licentie is het goedkope deel. Elk aangepast object, elke validatieregel en elke flow die tijdens het credit-venster is gebouwd, moet worden onderhouden, gedocumenteerd en uiteindelijk gemigreerd. Bouw het minimum dat de pijplijn leesbaar maakt.
Rantsoenering van gebruikers. Het buiten het systeem houden van support, financiën of een technische oprichter bespaart een paar honderd dollar en verpest het overzicht: op het moment dat iemand een klant buiten de CRM om afhandelt, is de data onvolledig. Ofwel het klantgerichte team zit erin, ofwel je kunt het niet vertrouwen.
De verlenging negeren. Jaarlijkse enterprise-contracten bevatten vaak prijsverhogingsclausules en automatische verlengingsmeldingen. Onderhandel over een maximum voor de verhoging en leer je kennisgevingstermijn kennen bij ondertekening in plaats van in de maand dat de credit afloopt.
Vergeten dat de credit maanden financiert, niet functionaliteit. Bij ongeveer 70% verbruik, bepaal de prijs van de niet-gesubsidieerde factuur met uw toenmalige personeelsbestand en editie, en kijk vervolgens wat de CRM-categorie nog meer te bieden heeft op getaiperks.com.
Wat Te Beslissen Voordat U Een Salesforce Credit Neemt
Bepaal de editie vóór de korting. Dit bepaalt de waarde van de credit, je platformlimieten en het verlengingsbedrag, dus het is de grotere beslissing.
Plaats echte gegevens voordat je de pasvorm beoordeelt. Een lege organisatie verbrandt balans voor niets. Pijplijn, accounts en een maand aan activiteit vertellen je of de configuratie standhoudt.
Noem de maandelijkse factuur die je kunt dragen met je geplande personeelsbestand en editie, en configureer om daar te landen.
Vergelijk de hele categorie, niet één programma. AI Perks vermeldt de CRM-, verkoop- en inkomstenprogramma's met de actuele bedragen, dus de keuze wordt gemaakt ten opzichte van het veld in plaats van ten opzichte van welk logo je het eerst zag.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Salesforce $3,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Veelgestelde Vragen
Hoeveel is het Salesforce startup programma waard?
$3.000 aan credits voor Salesforce. Omdat Salesforce per gebruiker per maand factureert, komt dit neer op ongeveer 18 gebruikersmaanden tegen enterprise-niveau catalogusprijzen en ongeveer 120 tegen instap-niveaus, dus de gekozen editie bepaalt het grootste deel van de waarde. Huidige bedragen en geschiktheid worden bijgehouden op getaiperks.com.
Is Salesforce de moeite waard voor een startup in een vroeg stadium?
Het hangt ervan af aan wie je verkoopt. Als je kopers grote bedrijven zijn met inkoop- en beveiligingsonderzoeken, of als je contracten complex zijn, verdient Salesforce zijn prijs al vroeg. Als je self-service verkoopt aan kleine teams, doet een lichter CRM hetzelfde voor een fractie van de kosten en met veel minder configuratie.
Dekken AWS- of Google Cloud-credits een Salesforce-abonnement?
Nee. Salesforce is software van derden die apart wordt gefactureerd van elke cloudprovider, dus een AWS Activate- of Google Cloud-saldo laat de CRM-factuur onaangetast. Deze scheiding is de reden waarom de twee netjes stappelen, en waarom het houden van credits over verschillende lagen van je stack meestal beter is dan een groter bedrag in één te hebben.
Wat zijn de werkelijke kosten van Salesforce buiten de licentie?
Configuratie en beheer. Voor een klein bedrijf worden de totale kosten vaak gedomineerd door de persoon die de organisatie bouwt en onderhoudt, plus add-on clouds, API- en opslaglimieten, en AI-functies die apart van gebruikers worden gemeten. Budgetteer de arbeid naast de licenties, omdat geen enkel creditprogramma die helft dekt.
Kan ik Salesforce credits en een andere CRM-credit tegelijkertijd gebruiken?
Technisch ja, praktisch nee. Een bedrijf draait één systeem van registratie, dus een tweede CRM-toelage vervalt ongebruikt terwijl je één werkruimte correct onderhoudt. Besteed de inspanning aan het stappelen over verschillende lagen in plaats daarvan: cloud, dataverrijking, ondersteuning en facturering hebben allemaal hun eigen programma's vermeld op getaiperks.com.
Wat gebeurt er als de Salesforce credits opraken?
Je krijgt te maken met een jaarlijkse factuur per gebruiker met je toenmalige personeelsbestand en editie, tegen catalogusprijs, met een geconfigureerde organisatie die wisselen duur maakt. Modelleer dat bedrag terwijl de credit nog loopt, en onderhandel over de verlengingsvoorwaarden bij ondertekening in plaats van bij de deadline. AI Perks volgt $7,7 miljoen aan credits voor 194 bedrijven.
Kies het systeem van registratie dat je kopers al vertrouwen. Laat iemand anders betalen voor de eerste maanden van het invullen ervan.