AI Perks zapewnia dostęp do ekskluzywnych zniżek, kredytów i ofert na narzędzia AI, usługi chmurowe i API, aby pomóc startupom i programistom zaoszczędzić pieniądze.

Co daje Ci Program dla Startupów Cloudflare Enterprise
Kredyty Cloudflare Enterprise dla startupów są warte do 50 000 USD w stosunku do umowy Enterprise, czyli negocjowanego poziomu, który znajduje się powyżej opublikowanych planów Cloudflare Free, Pro i Business.
Kredyt tak naprawdę nie dotyczy CDN. Darmowy plan Cloudflare już wystarczająco dobrze pokrywa CDN, DNS, TLS i ochronę przed DDoS, że wiele firm korzysta z niego przez lata, nic nie płacąc.
Kwota 50 000 USD istnieje, aby pokryć inny moment: punkt, w którym klient, audytor lub incydent zmusza Cię do rezygnacji z samoobsługi i przejścia na roczną umowę, której nie możesz opłacić kartą.
AI Perks śledzi ten program w kategorii Bezpieczeństwo wraz z 7,7 mln USD w postaci kredytów dla 194 firm. Uprawnienia zależą od Twojego etapu rozwoju i finansowania, a aktualne warunki można znaleźć tam, zamiast zgadywać.
Najlepsze Kredyty AI dla Startupów
Aplikuj bezpośrednio przez te zweryfikowane programy.
Cloudflare Enterprise $50,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Claude (via program) $100,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
OpenAI (via program) $2,500
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Anthropic $20,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
AWS $300,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Google Cloud $350,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Co faktycznie odblokowuje poziom Enterprise
Enterprise to nie większa wersja Business. To inna umowa z innym zestawem kontroli, a większość tego, co dodaje, to możliwości w zakresie zgodności i reagowania na incydenty, a nie szybkość.
Jego trwała forma, chociaż dokładne pakiety się zmieniają i powinny być sprawdzane w porównaniu z aktualnym planem Cloudflare:
- Zarządzanie botami. Niższe poziomy oferują ogólne przełączniki walki z botami. Enterprise oferuje ocenę żądania na żądanie i możliwość działania w zależności od trasy.
- Niestandardowe reguły WAF i zarządzane zestawy reguł, z limitami reguł podniesionymi do poziomu, z którym może pracować prawdziwy zespół ds. bezpieczeństwa.
- Umowne zobowiązanie dotyczące czasu pracy. Jest to jedyna pozycja, która najczęściej wyzwala aktualizację, ponieważ jest to pozycja, którą czyta zespół ds. zamówień.
- Egzekwowanie SSO i dostęp oparty na rolach w samym panelu Cloudflare, o co pytają audytorzy.
- Eksport surowych logów do własnej pamięci lub SIEM zamiast próbkowanych analiz w panelu.
- Wsparcie imienne ze zobowiązaniem do odpowiedzi, zamiast kolejki zgłoszeń.
Przeczytaj tę listę jako założyciel i zauważ, czym ona jest. To arkusz odpowiedzi do kwestionariusza bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw. To jest produkt, który kupujesz, i dlatego aktualizacja zwykle przychodzi jako wymóg sprzedażowy, a nie inżynieryjny.
Jak zachowuje się cennik Cloudflare Enterprise w dużej skali
Cloudflare nie publikuje cen Enterprise. Jest to negocjowana roczna umowa, wyceniana na organizację, a nie na domenę, i zależna od tego, które produkty włączysz, a nie od ilości obsługiwanego ruchu.
To jest niezwykła część, i dlatego ten kredyt nie działa jak kredyt chmurowy.
| Plan | Cena publiczna | Jak rachunek się zmienia |
|---|---|---|
| Darmowy | 0 USD | Nie zmienia się |
| Pro | Około 20 USD miesięcznie za domenę | Stała opłata za domenę |
| Business | Około 200 USD miesięcznie za domenę | Stała opłata za domenę |
| Enterprise | Niepublikowane, negocjowane rocznie | Zmienia się w zależności od włączonych SKU, liczby użytkowników i zatwierdzonego wolumenu |
Podane ceny samoobsługowe są cenami katalogowymi w momencie pisania i ulegają zmianie, dlatego należy je zweryfikować przed modelowaniem czegokolwiek.
Ważną właściwością jest to, że rachunek Cloudflare skacze, a nie rośnie. Rozliczana CDN nalicza więcej w miarę sukcesu, w małych przyrostach, których można obserwować. Cloudflare pobiera od Ciebie zasadniczo nic, potem zasadniczo nic, a następnie pięciocyfrowe roczne zobowiązanie, z bardzo małą ilością pomiędzy.
Ten skok jest dokładnie tym, do czego dopasowane jest 50 000 USD. Zastosowane do rozliczanego dostawcy, 50 000 USD to kilka pracowitych miesięcy. Zastosowane do pierwszej umowy Enterprise w niższej części zakresu, może pokryć większość pierwszego roku.
Należy pamiętać, że obliczenia Workers, przechowywanie R2 i miejsca Zero Trust są rozliczane oddzielnie od dowolnego planu, na którym się znajdujesz, więc umowa Enterprise określa Twoją podstawę, a te elementy określają Twoje nachylenie. Które dotacje obejmują które warstwy, jest śledzone na getaiperks.com.
Najlepsze Kredyty AI dla Startupów
Aplikuj bezpośrednio przez te zweryfikowane programy.
Cloudflare Enterprise $50,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Claude (via program) $100,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
OpenAI (via program) $2,500
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Anthropic $20,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
AWS $300,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Google Cloud $350,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Kiedy startup faktycznie potrzebuje Enterprise
Wyzwalaczem prawie nigdy nie jest wielkość ruchu. Jest to dokument: kwestionariusz bezpieczeństwa, audyt SOC 2, lista kontrolna zamówień lub przegląd poincydentalny, który wykazał, że nie można napisać potrzebnej reguły.
Cztery uczciwe testy. Jeśli żaden z nich nie jest jeszcze prawdziwy, nie potrzebujesz Enterprise, a roszczenie o czasowo ograniczony kredyt teraz głównie spala zegar.
- Czy potencjalny klient pisemnie poprosił o zobowiązanie dotyczące czasu pracy? Umowne gwarancje dostępności nie są dostępne w samoobsłudze za żadną cenę.
- Czy zautomatyzowany ruch kosztuje Cię prawdziwe pieniądze? Scraping, wypełnianie poświadczeń i nadużywanie punktów końcowych wnioskowania to przypadki, w których zarządzanie botami zwraca się w ciągu tygodni.
- Czy audytor potrzebuje SSO w panelu i eksportowalnych surowych logów? Te rzeczy są tanie w posiadaniu i drogie w modernizacji w trakcie audytu.
- Czy incydent zakończył się stwierdzeniem, że zapora sieciowa nie mogła wyrazić tego, czego chcieli? To jest inżynieryjna wersja tego samego wyzwalacza.
Zespół przedpremierowy z dwiema domenami powinien pozostać na darmowym planie i wrócić do tego później. Zespół z jednym pilotem Enterprise w dziale zamówień jest już za linią. Lista kategorii na AI Perks jest zorganizowana tak, aby najpierw podjąć decyzję o terminie, przed złożeniem wniosku.
Z czym łączą się kredyty Cloudflare Enterprise
Kredyty Enterprise obejmują obrzeża i umowę. Nie obejmują one obliczeń pochodzenia, baz danych, wnioskowania modeli ani narzędzi zgodności, które zwykle są kupowane w tym samym kwartale.
To dobra wiadomość, ponieważ oznacza to, że te dotacje są dodawane, a nie nakładające się. Roczne finansowanie infrastruktury prawie nigdy nie jest jednym programem, ale czterema lub pięcioma, z których każdy wycofuje inną fakturę.
| Warstwa | Co jest rozliczane | Gdzie sprawdzić warunki |
|---|---|---|
| Obrzeża, WAF, zarządzanie botami, SLA | Cloudflare Enterprise, do 50 000 USD | AI Perks |
| Obliczenia pochodzenia i zarządzane dane | Programy hiperskalowania i bezserwerowe | AI Perks, kategoria Cloud |
| Wnioskowanie modeli | Opłata za token API | AI Perks, kategoria AI |
| Automatyzacja zgodności i tożsamość | Roczny SaaS za użytkownika | AI Perks, kategoria Security |
Warto zwrócić uwagę na spostrzeżenie dotyczące harmonogramu: zdarzenie, które wymusza aktualizację Cloudflare Enterprise, jest zazwyczaj tym samym zdarzeniem, które wymusza zakup platformy SOC 2 i aktualizację dostawcy tożsamości. Te trzy rachunki zwykle przychodzą w ciągu jednego kwartału, i wszystkie mają programy dla startupów. Sekwencjonowanie ich razem jest warte więcej niż maksymalizacja pojedynczej dotacji.
Najlepsze Kredyty AI dla Startupów
Aplikuj bezpośrednio przez te zweryfikowane programy.
Cloudflare Enterprise $50,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Claude (via program) $100,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
OpenAI (via program) $2,500
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Anthropic $20,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
AWS $300,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Google Cloud $350,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Co założyciele mylą w sprawie kredytów Enterprise
Dwa kosztowne błędy są przeciwstawne: nigdy nie składanie wniosku, ponieważ darmowy plan wydaje się wystarczający, lub składanie wniosku zbyt wcześnie i wydawanie czasowo ograniczonej dotacji na SKU, których nikt jeszcze nie używa.
Pięć powtarzających się wzorców:
Traktowanie 50 000 USD jako wartości umowy. Kredyty są denominowane według cennika, a umowy Enterprise są negocjowane. Dotacja może pokrywać więcej lub mniej rzeczywistego roku niż sugeruje nagłówek, w zależności od tego, co negocjujesz.
Zapominanie, że odnowienie jest prawdziwą liczbą. Pierwszy rok jest subsydiowany, drugi rok nie, a oferta odnowienia jest zakotwiczona do wszystkiego, co włączyłeś, gdy było to bezpłatne. Zdecyduj w połowie okresu, za które SKU zapłaciłbyś bez subsydiów, a następnie wyłącz pozostałe przed rozpoczęciem rozmowy o odnowieniu.
Włączanie każdego produktu, ponieważ nic nie kosztuje. Produkty za użytkownika i za SKU zużywają kredyt na liczbę pracowników i przełączniki, a nie na dostarczoną wartość. Udostępniaj zgodnie z rzeczywistą listą pracowników.
Zakładanie, że kredyty chmurowe to pokrywają. Nie pokrywają. Cloudflare rozlicza się oddzielnie od każdej dotacji od hiperskalera, dlatego właśnie te dwie się czysto nakładają. Więcej o kompatybilnych kombinacjach na getaiperks.com.
Przenoszenie DNS pod presją. Migracja strefy do Cloudflare jest łatwa w spokojny wtorek i nieprzyjemna podczas incydentu. Jeśli aktualizacja Enterprise nadchodzi, przenieś strefę przed terminem, który do tego zmusił.
Często zadawane pytania
Ile jest warty program Cloudflare Enterprise dla startupów?
Do 50 000 USD w postaci kredytów zastosowanych do umowy Cloudflare Enterprise, która jest negocjowanym poziomem obejmującym zarządzanie botami, niestandardowe reguły WAF, umowne zobowiązanie dotyczące czasu pracy, SSO w panelu i wsparcie imienne. Uprawnienia zależą od etapu rozwoju i finansowania, a aktualne warunki są śledzone na getaiperks.com.
Jaka jest różnica między Cloudflare Business a Enterprise?
Business to opublikowany plan samoobsługowy rozliczany za domenę. Enterprise to negocjowana roczna umowa rozliczana za organizację, która dodaje kontrolki, o które pytają działy zamówień i audytorzy: umowne zobowiązanie dotyczące czasu pracy, pełne zarządzanie botami, eksport surowych logów, SSO w panelu i wsparcie imienne z czasem odpowiedzi.
Ile kosztuje Cloudflare Enterprise bez kredytów?
Cloudflare nie publikuje cen Enterprise, dlatego każda podana przez Ciebie kwota jest niezweryfikowana. Trwała jest jej forma: jest to roczne zobowiązanie wyceniane na organizację, wyceniane na podstawie włączonych produktów, a nie na podstawie obsługiwanego ruchu, i stanowi skokową zmianę w stosunku do planu Business za około 200 USD miesięcznie.
Czy kredyty AWS lub Google Cloud obejmują Cloudflare?
Nie. Cloudflare jest osobnym dostawcą z oddzielną fakturą, więc dotacja od hiperskalera pozostawia Twój rachunek za obrzeża i bezpieczeństwo nietknięty. Ta separacja jest dokładnie tym, dlaczego te dwa elementy nakładają się, a nie pokrywają, i dlaczego posiadanie dotacji na kilku poziomach jest lepsze niż posiadanie większej kwoty z jednego.
Czy Cloudflare Enterprise jest opłacalny dla startupu na wczesnym etapie?
Tylko wtedy, gdy istnieje konkretny wyzwalacz: klient proszący o SLA na piśmie, audyt wymagający SSO i surowych logów, lub ruch botów kosztujący prawdziwe pieniądze. Wcześniej darmowy plan obejmuje większość tego, czego potrzebuje wczesny produkt, a czasowo ograniczony kredyt pobrany zbyt wcześnie zazwyczaj wygasa niewykorzystany.
Na jakie inne kredyty bezpieczeństwa powinien zwrócić uwagę startup?
Platformy automatyzacji zgodności, dostawcy tożsamości, zarządzanie sekretami, skanowanie podatności i narzędzia punktów końcowych prowadzą programy dla startupów i zazwyczaj stają się niezbędne w tym samym kwartale co aktualizacja Cloudflare. AI Perks śledzi 7,7 mln USD w postaci kredytów dla 194 firm, z możliwością filtrowania według kategorii, na getaiperks.com.
Subskrybuj na getaiperks.com →
Kwestionariusz nadchodzi. Niech ktoś inny zapłaci za odpowiedzi.