AI Perks zapewnia dostęp do ekskluzywnych zniżek, kredytów i ofert na narzędzia AI, usługi chmurowe i API, aby pomóc startupom i programistom zaoszczędzić pieniądze.

Co oferuje Program Startowy HighLevel
Program startowy HighLevel oferuje do 12 000 USD w postaci kredytów na platformę HighLevel: CRM i lejki sprzedażowe, tworzenie lejków i stron internetowych, kalendarze i rezerwacje, formularze, prośby o opinie oraz automatyzację e-mail i SMS, wszystko w ramach jednej subskrypcji.
Ta liczba różni się od większości grantów na oprogramowanie, ponieważ HighLevel pobiera stałą opłatę za platformę, zamiast naliczać opłaty za kontakt. 12 000 USD to nie jest część rocznej kwoty. W stosunku do publicznie dostępnego średniego poziomu, kupuje lata dostępu do platformy, a nie miesiące. AI Perks śledzi to wraz z 7,7 miliona USD w kredytach dla 194 firm.
To odwraca zwykłe pytanie. W przypadku systemów CRM z opłatą za kontakt pytasz, jak szybko przekroczysz wartość grantu. Z HighLevel pytasz, czy powinna to być stała platforma dla Twojego lejka. Kwalifikowalność zależy od Twojego etapu rozwoju i finansowania, a aktualne warunki są wymienione na getaiperks.com.
Najlepsze Kredyty AI dla Startupów
Aplikuj bezpośrednio przez te zweryfikowane programy.
HighLevel $12,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Claude (via program) $100,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
OpenAI (via program) $2,500
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Anthropic $20,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
AWS $300,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Google Cloud $350,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Co faktycznie zastępuje HighLevel
HighLevel nie jest systemem CRM z dodanymi funkcjami. To osiem lub dziewięć narzędzi, które zespół pozyskujący klientów zazwyczaj kupuje osobno, połączonych na jednym rekordzie kontaktu i jednej fakturze.
Prawie każdy komponent ma silniejszego samodzielnego konkurenta. Kupujesz konsolidację: umówiona rozmowa, prośba o opinię i sekwencja pielęgnacyjna odczytują ten sam rekord, bez warstwy synchronizacji między nimi.
| Co obejmuje HighLevel | Co zespoły zazwyczaj kupują zamiast tego | Dlaczego pakiet ma znaczenie |
|---|---|---|
| CRM i lejki sprzedażowe | Pipedrive, HubSpot, Close | Każdy kontakt trafia na jedną oś czasu |
| Lejki, strony docelowe, strony | ClickFunnels, Unbounce, Webflow | Wyświetlenie strony przypisuje się do kontaktu |
| Automatyzacja e-mail i SMS | Mailchimp, ActiveCampaign, Customer.io | Przepływy pracy rozgałęziają się bezpośrednio na polach CRM |
| Kalendarze i rezerwacje | Calendly, Acuity | Brakujące wizyty uruchamiają automatyczne powiadomienia |
| Reputacja i prośby o opinie | Birdeye, Podium | Prośby uruchamiają zmiany etapów lejka |
| Kursy i członkostwa | Kajabi, Teachable | Kupujący pozostają w tej samej bazie danych |
| Formularze, ankiety, widget czatu | Typeform, Tally, Drift | Przesłane dane tworzą kontakty, a nie eksporty |
Jeden szczegół konstrukcyjny odróżnia go od konwencjonalnego CRM: HighLevel został zbudowany dla agencji prowadzących wiele kont klientów, dlatego architektura opiera się na podkoniach pod głównym kontem, z możliwością sprzedaży z białym znakiem na wyższym poziomie. Startup uruchamia system operacyjny agencji dla jednego klienta: często jest to okazja, ale wyjaśnia to interfejs, który zakłada listę klientów, której możesz nie mieć.
Uczciwy test: czy prowadzisz działania typu follow-up, gdzie szybkość pierwszego kontaktu decyduje o transakcji? Najmocniejsze funkcje HighLevel to automatyczne odpowiedzi SMS na nieodebrane połączenia, natychmiastowe wiadomości SMS i automatyzacja rezerwacji. Jeśli Twoja strategia opiera się na rejestracji w produkcie bez rozmowy telefonicznej, lżejszy system CRM posłuży Ci lepiej.
Jak zachowuje się cennik HighLevel przy skalowaniu
HighLevel dzieli się na dwa rachunki, które zachowują się przeciwnie: stałą subskrypcję platformy, która ledwo się zmienia wraz ze wzrostem, oraz rozliczaną komunikację, która zmienia się z każdą wysłaną wiadomością.
Założyciele oceniają pierwszy aspekt i są zaskoczeni drugim. Portfel, który finansuje segmenty SMS, minuty rozmów, wolumen e-maili i rozmowy wspomagane przez SI, to ta połowa, która śledzi rozmiar Twojej listy.
| Oś kosztów | Jak nalicza opłaty | Co powoduje wzrost kosztów |
|---|---|---|
| Subskrypcja platformy | Stała miesięczna opłata za konto agencji | Przejście na wyższy poziom dla podkoni lub białego znaku |
| SMS i rozmowy głosowe | Za segment i za minutę, według stawek operatora | Dłuższe wiadomości dzielące się na więcej segmentów |
| Według wysłanego wolumenu, według stawek ESP | Wzrost listy i ponowne wysyłanie do osób, które nie otworzyły wiadomości | |
| Funkcje SI i konwersacji | Za użycie, naliczane na ten sam portfel | Włączanie automatycznych odpowiedzi na wszystkich kontach |
| Rejestracja operatora | Opłaty za zgodność w zakresie wiadomości biznesowych | Rejestracja w USA A2P 10DLC i weryfikacja kampanii |
HighLevel historycznie oferował trzy poziomy cenowe: plan podstawowy w cenie około 97 USD miesięcznie, plan nielimitowanych podkoni w cenie około 297 USD oraz plan białego znaku lub trybu SaaS w cenie około 497 USD. Traktuj te ceny jako orientacyjne i zweryfikuj aktualne ceny, ponieważ HighLevel okresowo dostosowuje pakiety. Trwałym faktem jest kształt, a nie liczby.
| Kształt planu | Orientacyjna cena katalogowa | Miesiące platformy pokryte przez 12 000 USD |
|---|---|---|
| Podstawowy, jedna firma | około 97 USD / miesiąc | około 120 |
| Nielimitowane podkonta | około 297 USD / miesiąc | około 40 |
| Biały znak / tryb SaaS | około 497 USD / miesiąc | około 24 |
Odczytaj to jako sufit wartości, a nie harmonogram. Kredyty zazwyczaj mają okno wydatków, a to okno decyduje, jak dużą część sufitu osiągniesz. Jest to wymienione obok programu na AI Perks.
Czego nie uwzględnia tabela: żaden z tych miesięcy nie obejmuje wydatków na komunikację. Zespół wysyłający dużą ilość SMS-ów może wydać więcej na opłaty operatorów w pracowitym kwartale niż na samą platformę. Budżetuj portfel osobno.
Najlepsze Kredyty AI dla Startupów
Aplikuj bezpośrednio przez te zweryfikowane programy.
HighLevel $12,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Claude (via program) $100,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
OpenAI (via program) $2,500
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Anthropic $20,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
AWS $300,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Google Cloud $350,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Z czym łączą się kredyty HighLevel, a z czym się wykluczają
Kredyty HighLevel to faktura SaaS, dlatego czysto łączą się z kredytami na moc obliczeniową w chmurze, API modeli i analizy. Nie łączą się z innymi grantami typu "wszystko w jednym" dla systemów CRM lub kreatorów lejków, ponieważ masz tylko jedną bazę danych klientów.
Każdy z nich pokrywa inny okresowy rachunek:
- Kredyty chmurowe pokrywają miejsce, w którym działa Twój produkt, nigdy pozycję w rachunku za SaaS
- Kredyty na modele i API pokrywają wnioskowanie, o które woła Twój produkt
- Kredyty na analizę produktu pokrywają zachowanie w aplikacji
- Kredyty HighLevel pokrywają sposób, w jaki potencjalni klienci przybywają, są kontaktowani i konwertują
Jedno nakładanie się jest warte uwagi. HighLevel historycznie pozwala na podłączenie własnych kont Twilio i Mailgun zamiast korzystania z jego pakietowych wiadomości, co oznacza, że osobne kredyty na infrastrukturę komunikacyjną lub e-mailową można skierować na rozliczaną połowę rachunku. Zweryfikuj, czy jest to nadal obsługiwane w Twoim planie, ale tam, gdzie to działa, pokrywa obie połowy HighLevel jednocześnie.
HighLevel zastępuje, zamiast się z nim łączyć, programy takie jak HubSpot, Keap, ActiveCampaign, ClickFunnels i Kajabi. Duży grant HighLevel plus duży grant konkurencyjnego systemu CRM to nie podwójna wartość. To jeden grant i migracja, za którą później płacisz w godzinach inżynierskich. Widzenie, które granty są kompatybilne zamiast zbędne, jest powodem, dla którego AI Perks jest listą śledzoną, a nie folderem zakładek.
Czego założyciele nie rozumieją o HighLevel
Drogim błędem jest traktowanie stałej opłaty HighLevel jako całkowitego kosztu, a następnie odkrycie, że komunikacja, zgodność i wysiłek związany z migracją znajdują się całkowicie poza nią.
Pięć wzorców, w kolejności kosztów:
Ignorowanie A2P 10DLC do momentu awarii wysyłki. Biznesowe wiadomości SMS w USA wymagają rejestracji marki i kampanii u operatorów. Pominięcie tego oznacza filtrowane wiadomości i problem z dostarczalnością, który odkrywasz podczas premiery. Zarejestruj się wcześnie, uwzględnij opłaty w budżecie.
Kupowanie białego znaku przed posiadaniem klientów, dla których można by go zastosować. Najwyższy poziom pozwala agencjom odsprzedawać platformę pod własną marką. Startup płacący za to finansuje biznes odsprzedaży, którego nie prowadzi.
Budowanie w nim całego lejka, a następnie chęć wyjścia. Strony, przepływy pracy, członkostwa i kursy znajdują się w HighLevel. To jest cel pakietu, a także "lock-in". Zachowaj możliwość eksportu danych kontaktowych i przygotuj treści w miejscu, które posiadasz.
Wysyłanie do list, których nie zdobyłeś. Pakiet sprawia, że masowa wysyłka jest trywialna, co sprawia, że uszkodzenie reputacji jest również trywialne. Spalone domeny żyją dłużej niż kampania, która je spaliła.
Traktowanie migawek jako strategii. Gotowe szablony automatyzacji można szybko zaimportować i łatwo pozostawić bez opieki. Sześć miesięcy później nikt nie wie, który przepływ pracy wysłał ten tekst. Dokumentuj, co włączasz. Powiązane programy w tym samym stosie są śledzone na getaiperks.com.
Najlepsze Kredyty AI dla Startupów
Aplikuj bezpośrednio przez te zweryfikowane programy.
HighLevel $12,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Claude (via program) $100,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
OpenAI (via program) $2,500
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Anthropic $20,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
AWS $300,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Google Cloud $350,000
Kwalifikuje się dla startupów na wczesnym etapie rozwoju
Decydowanie, czy HighLevel należy do Twojego stosu technologicznego
Prawdziwa decyzja nie polega na tym, jakie kredyty gonić. To, w której jednej bazie danych klientów Twój zespół jest gotów żyć przez czas trwania grantu.
Trzy osądy to rozstrzygają. Najpierw poziom: więcej platformy, niż zespół jest w stanie obsłużyć, to sposób, w jaki duży kredyt jest marnowany na funkcje, których nikt nie włączył, więc dostosuj plan do sposobu działania, jaki prowadzisz dzisiaj. Po drugie, wyłączność: szerokie stosowanie ma sens w przypadku kredytów na moc obliczeniową i modele, gdzie rachunki są rzeczywiście oddzielne, ale konkurencyjny grant na system CRM nałożony na ten zapewnia migrację, a nie podwójną wartość. Po trzecie, część rozliczana: oszacuj miesięczne segmenty SMS, minuty rozmów i wolumen e-maili z wyprzedzeniem, a następnie sprawdź, czy osobne kredyty na komunikację mogą je pokryć.
Kategorie CRM i Marketing na getaiperks.com wymieniają HighLevel obok programów e-mail, lejków i reputacji, z którymi konkuruje, co ułatwia porównanie.
Często zadawane pytania
Jaka jest wartość programu startowego HighLevel?
Do 12 000 USD w postaci kredytów na platformę HighLevel, obejmujących CRM i lejki sprzedażowe, lejki i strony, kalendarze, formularze, prośby o opinie oraz automatyzację e-mail i SMS. Ponieważ HighLevel pobiera stałą opłatę za platformę zamiast naliczania opłat za kontakt, te kredyty pokrywają lata subskrypcji zamiast miesięcy. Aktualne warunki i kwalifikowalność są śledzone na getaiperks.com.
Czy HighLevel jest wart swojej ceny dla startupu, a nie dla agencji?
To zależy od tego, czy człowiek kontaktuje się z potencjalnymi klientami. Najmocniejsze funkcje HighLevel to automatyczne odpowiedzi SMS na nieodebrane połączenia, natychmiastowe wiadomości SMS i automatyzacja rezerwacji, które pasują do strategii sprzedażowych i lokalnych usług. Czysty przepływ rejestracji w produkcie bez etapu telefonicznego czerpie mniej z pakietu i może być lepiej obsłużony przez lżejszy system CRM.
Czy 12 000 USD pokrywa koszty wysyłki SMS i e-maili?
Zazwyczaj nie. HighLevel pobiera opłatę za stałą subskrypcję platformy osobno od rozliczanego portfela, który finansuje segmenty SMS, minuty rozmów, wolumen e-maili i funkcje SI według obowiązujących stawek operatorów i ESP. Kredyty zazwyczaj dotyczą subskrypcji, dlatego należy osobno budżetować wydatki na komunikację, zwłaszcza jeśli wysyłasz dużą ilość SMS-ów.
Czy HighLevel może zastąpić HubSpot, ClickFunnels i Calendly jednocześnie?
Dla większości wczesnych zespołów tak, a ta konsolidacja jest faktyczną wartością. Wymieniasz najlepsze w swojej klasie narzędzia w każdym zakresie na jeden rekord kontaktu, jeden rachunek i brak warstwy synchronizacji. Zespoły ze złożonymi procesami atrybucji lub sprzedaży korporacyjnej zazwyczaj uważają, że specjalistyczne narzędzia warto zachować.
Czy kredyty chmurowe z AWS lub Google Cloud pokrywają HighLevel?
Nie. HighLevel to faktura za SaaS od strony trzeciej i znajduje się całkowicie poza Twoim saldem kredytów chmurowych, dlatego właśnie te dwa elementy łączą się, zamiast się nakładać. Kredyty na moc obliczeniową, kredyty na modele i kredyty CRM pokrywają trzy oddzielne okresowe rachunki bez podwójnego naliczania między nimi.
Co się stanie, gdy wyczerpią się kredyty startowe HighLevel?
Przechodzisz na cennik katalogowy tego, co zbudowałeś, z Twoimi lejkami, przepływami pracy i historią kontaktów już w środku, w momencie, gdy koszty przełączenia osiągają szczyt. Zespoły, które radzą sobie z tym dobrze, audytują swój poziom i nieużywane podkonta przed odnowieniem, a nie po nim. AI Perks śledzi 7,7 miliona USD w kredytach dla 194 firm na getaiperks.com.
Subskrybuj na getaiperks.com →
Zbuduj lejek w tym roku. Pozwól komuś innemu zapłacić za platformę, podczas gdy Ty to robisz.