AI Perks poskytuje prístup k exkluzívnym zľavám, kreditom a ponukám na AI nástroje, cloudové služby a API, aby pomohol startupom a vývojárom ušetriť peniaze.

Čo vám ponúka program Cloudflare Enterprise Startup Program
Kredity Cloudflare Enterprise pre startupy majú hodnotu až 50 000 USD oproti zmluve Enterprise, čo je dohodnutá úroveň nad publikovanými bezplatnými, Pro a Business plánmi spoločnosti Cloudflare.
Kredit nie je skutočne určený pre CDN. Bezplatný plán spoločnosti Cloudflare už dostatočne pokrýva CDN, DNS, TLS a DDoS mitigáciu, takže mnoho spoločností na ňom funguje roky bez toho, aby museli platiť.
Tých 50 000 USD existuje na pokrytie iného momentu: bodu, kedy zákazník, auditor alebo incident vás prinúti opustiť samoobslužný model a prejsť na ročnú zmluvu, ktorú nemôžete zaplatiť kartou.
AI Perks sleduje tento program v kategórii Security spolu so 7,7 miliónmi USD v kreditoch pre 194 spoločností. Spôsobilosť závisí od vašej fázy a financovania a aktuálne podmienky nájdete tam, namiesto toho, aby ste ich tu hádali.
Špičkové AI kredity pre startupy
Požiadajte priamo prostredníctvom týchto overených programov.
Cloudflare Enterprise $50,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Claude (via program) $100,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
OpenAI (via program) $2,500
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Anthropic $20,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
AWS $300,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Google Cloud $350,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Čo v skutočnosti odomyká úroveň Enterprise
Enterprise nie je väčšia verzia Business. Je to iná zmluva s inou sadou ovládacích prvkov a väčšina toho, čo pridáva, je skôr schopnosť dodržiavania predpisov a reakcie na incidenty než rýchlosť.
Jeho trvalá forma, hoci presné balenie sa mení a malo by sa skontrolovať oproti aktuálnemu porovnaniu plánov spoločnosti Cloudflare:
- Správa botov. Nižšie úrovne vám poskytujú hrubé prepínače boja proti botom. Enterprise vám poskytuje skórovanie na požiadanie a možnosť reagovať na ne, trasu po trase.
- Vlastné pravidlá WAF a spravované súpravy pravidiel, s obmedzeniami pravidiel zvýšenými na niečo, s čím môže pracovať skutočný bezpečnostný tím.
- Zmluvná záruka prevádzkyschopnosti. Toto je jediný riadok, ktorý najčastejšie spúšťa upgrade, pretože to je riadok, ktorý si skutočne prečíta nákupný tím.
- Vynucovanie SSO a prístup založený na rolách na samotnom ovládacom paneli Cloudflare, o čom sa pýtajú audítori.
- Export surových logov do vášho vlastného úložiska alebo SIEM namiesto vzorkovaných analýz na ovládacom paneli.
- Menovaná podpora so záväzkom reakcie namiesto fronty lístkov.
Prečítajte si tento zoznam ako zakladateľ a všimnite si, čo to je. Je to odpoveď na dotazník o podnikovom zabezpečení. To je produkt, ktorý kupujete, a preto upgrade zvyčajne prichádza ako požiadavka predaja, nie ako požiadavka inžinierstva.
Ako sa správa cenotvorba Cloudflare Enterprise pri škálovaní
Cloudflare nezverejňuje ceny pre Enterprise. Je to dohodnutá ročná zmluva, cenová ponuka na organizáciu, nie na doménu, a riadi sa tým, ktoré produkty zapnete, nie koľko premávky obslúžite.
To je tá neobvyklá časť, a preto sa tento kredit nespráva ako cloudový kredit.
| Plán | Verejná cena | Ako sa účet pohybuje |
|---|---|---|
| Free | 0 USD | Nehýbe sa |
| Pro | Približne 20 USD mesačne za doménu | Paušál za doménu |
| Business | Približne 200 USD mesačne za doménu | Paušál za doménu |
| Enterprise | Nezverejnené, dohodnuté ročne | Pohybuje sa s povolenými SKU, sedadlami a dohodnutým objemom |
Tieto samoobslužné čísla sú cenníkové ceny v čase písania a menia sa, takže si pred modelovaním čohokoľvek overte.
Dôležitou vlastnosťou je, že účet Cloudflare sa stupňuje, nie plynie. Meraný CDN vám účtuje viac, keď uspejete, v malých prírastkoch, ktoré môžete sledovať. Cloudflare vám účtuje zhruba nič, potom zhruba nič, potom päťciferný ročný záväzok, s veľmi málo medzi tým.
Tento krok je presne to, na čo je 50 000 USD dimenzované. Aplikované na meraného predajcu, 50 000 USD je pár náročných mesiacov. Aplikované na prvú zmluvu Enterprise v menšom rozsahu, môže pokryť väčšinu prvého roka.
Majte na pamäti, že výpočet Workers, úložisko R2 a sedadlá Zero Trust sa účtujú samostatne nad rámec akéhokoľvek plánu, na ktorom sedíte, takže zmluva Enterprise stanovuje vaše minimum a tie stanovujú váš sklon. Ktoré granty pokrývajú ktorú vrstvu, sa sleduje na getaiperks.com.
Špičkové AI kredity pre startupy
Požiadajte priamo prostredníctvom týchto overených programov.
Cloudflare Enterprise $50,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Claude (via program) $100,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
OpenAI (via program) $2,500
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Anthropic $20,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
AWS $300,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Google Cloud $350,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Kedy startup skutočne potrebuje Enterprise
Spúšťačom je takmer nikdy objem premávky. Je to dokument: bezpečnostný dotazník, audit SOC 2, kontrolný zoznam nákupu alebo revízia po incidente, ktorá zistila, že ste nemohli napísať potrebné pravidlo.
Štyri úprimné testy. Ak žiadny z nich ešte nie je pravdivý, nepotrebujete Enterprise a uplatnenie časovo obmedzeného kreditu teraz väčšinou len míňa čas.
- Požiadal vás prospect o písomné potvrdenie prevádzkyschopnosti? Zmluvná dostupnosť nie je k dispozícii na samoobslužnej úrovni za žiadnu cenu.
- Stojí vám automatizovaná premávka reálne peniaze? Scraping, vypĺňanie poverení a zneužívanie koncových bodov inferencie sú prípady, kde sa správa botov vyplatí v priebehu týždňov.
- Potrebuje auditor SSO na ovládacom paneli a exportovateľné surové logy? Majú nízku cenu, ale nákladné ich dodatočne inštalovať v polovici auditu.
- Skončil incident niekto so slovami, že firewall nedokáže vyjadriť, čo chcel? Toto je inžinierska verzia toho istého spúšťača.
Pred spustením tím s dvoma doménami by mal zostať na bezplatnom pláne a vrátiť sa k tomu neskôr. Tím s jedným podnikovým pilotom v nákupe je už za čiarou. Kategórie na AI Perks sú organizované tak, aby sa toto rozhodnutie o načasovaní urobilo najprv, pred aplikáciou.
S čím sa kredity Cloudflare Enterprise zbiehajú
Kredity Enterprise pokrývajú obvod a zmluvu. Nepokrývajú originálny compute, databázy, inferenciu modelov ani nástroje na dodržiavanie predpisov, ktoré sa zvyčajne kupujú v rovnakom štvrťroku.
To je dobrá správa, pretože to znamená, že tieto granty sú aditívne, nie prekrývajúce sa. Financovaný rok infraštruktúry je takmer nikdy jeden program, je to štyri alebo päť, pričom každý z nich odstraňuje inú faktúru.
| Vrstva | Za čo sa fakturuje | Kde skontrolovať podmienky |
|---|---|---|
| Edge, WAF, správa botov, SLA | Cloudflare Enterprise, až 50 000 USD | AI Perks |
| Origin compute a spravované dáta | Programy hyperscalerov a serverless | AI Perks, kategória Cloud |
| Inferencie modelov | Výdavky API za token | AI Perks, kategória AI |
| Automatizácia dodržiavania predpisov a identita | SaaS na sedadlo ročne | AI Perks, kategória Security |
Vhodný časový postreh: udalosť, ktorá si vynúti upgrade Cloudflare Enterprise, je zvyčajne rovnaká udalosť, ktorá si vynúti nákup platformy SOC 2 a upgrade poskytovateľa identity. Tieto tri faktúry sa zvyčajne objavia v rozmedzí jedného štvrťroka a všetky majú programy pre startupy. Ich sekvenčné spojenie má väčšiu hodnotu ako maximalizácia akéhokoľvek jednotlivého grantu.
Špičkové AI kredity pre startupy
Požiadajte priamo prostredníctvom týchto overených programov.
Cloudflare Enterprise $50,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Claude (via program) $100,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
OpenAI (via program) $2,500
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Anthropic $20,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
AWS $300,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Google Cloud $350,000
Spĺňajú podmienky pre začínajúce startupy
Čo zakladatelia o Enterprise kreditoch robia zle
Dve nákladné chyby sú protikladné: nikdy nepožiadať, pretože bezplatný plán vyzerá dostatočne, alebo požiadať skoro a minúť časovo obmedzený grant na SKU, ktoré ešte nikto nepoužíva.
Päť opakujúcich sa vzorcov:
Považovanie 50 000 USD za hodnotu zmluvy. Kredity sú vyjadrené v cenníkových cenách a zmluvy Enterprise sú dohodnuté. Grant môže pokryť viac alebo menej ako skutočný rok, v závislosti od toho, čo vyjednáte.
Zabúdanie, že obnova je skutočné číslo. Prvý rok je dotovaný, druhý rok nie je a citácia obnovenia je ukotvená na všetkom, čo ste povolili, kým to bolo zadarmo. Rozhodnite sa v polovici obdobia, ktoré SKU by ste zaplatili bez dotácie, potom vypnite ostatné pred začiatkom rozhovoru o obnove.
Povolenie každého produktu, pretože nič nestojí. Produkty na sedadlo a na SKU spotrebúvajú kredit na základe počtu zamestnancov a prepínačov, nie na základe dodanej hodnoty. Poskytujte proti svojmu aktuálnemu zoznamu.
Predpokladanie, že cloudové kredity to pokrývajú. Nepokrývajú. Cloudflare fakturuje samostatne od akéhokoľvek grantu hyperscalera, čo je presne dôvod, prečo sa tieto dva čisto skladajú. Viac o kompatibilných kombináciách na getaiperks.com.
Presúvanie DNS pod tlakom. Migrácia zóny na Cloudflare je jednoduchá v tichý utorok a nepríjemná počas incidentu. Ak sa blíži upgrade Enterprise, presuňte zónu pred termínom, ktorý si to vynútil.
Často kladené otázky
Aká je hodnota programu Cloudflare Enterprise startup?
Až 50 000 USD v kreditoch aplikovaných na zmluvu Cloudflare Enterprise, čo je dohodnutá úroveň pokrývajúca správu botov, vlastné pravidlá WAF, zmluvnú záruku prevádzkyschopnosti, SSO na ovládacom paneli a menovanú podporu. Spôsobilosť závisí od fázy a financovania a aktuálne podmienky sú sledované na getaiperks.com.
Aký je rozdiel medzi Cloudflare Business a Enterprise?
Business je publikovaný samoobslužný plán účtovaný na doménu. Enterprise je dohodnutá ročná zmluva účtovaná na organizáciu a pridáva ovládacie prvky, na ktoré sa pýtajú nákupcovia a audítori: zmluvná záruka prevádzkyschopnosti, plná správa botov, export surových logov, SSO na ovládacom paneli a menovaná podpora s časom reakcie.
Koľko stojí Cloudflare Enterprise bez kreditov?
Cloudflare nezverejňuje ceny pre Enterprise, takže akékoľvek konkrétne číslo, ktoré prečítate, je neoverené. Trvalá je forma: je to ročný záväzok s cenovou ponukou na organizáciu, ceny sú stanovené na základe produktov, ktoré povolíte, nie na základe premávky, ktorú obslúžite, a je to kroková zmena oproti približne 200 USD mesačne za plán Business.
Pokrývajú kredity AWS alebo Google Cloud Cloudflare?
Nie. Cloudflare je samostatný predajca so samostatnou faktúrou, takže grant hyperscalera ponecháva váš účet za obvod a zabezpečenie nedotknutý. Táto separácia je presne dôvod, prečo sa tieto dva skladajú a neprekrývajú, a prečo držanie grantov naprieč niekoľkými vrstvami je lepšie ako držanie väčšieho množstva jedného.
Oplatí sa Cloudflare Enterprise pre startup v ranom štádiu?
Iba raz nastane špecifický spúšťač: zákazník požaduje písomné SLA, audit potrebuje SSO a surové logy, alebo premávka botov stojí reálne peniaze. Pred tým bezplatný plán pokrýva väčšinu toho, čo potrebuje v ranom produkte, a časovo obmedzený kredit uplatnený príliš skoro väčšinou vyprší nevyužitý.
Na aké ďalšie bezpečnostné kredity by sa mal startup pozrieť?
Platformy na automatizáciu dodržiavania predpisov, poskytovatelia identity, správa tajomstiev, skenovanie zraniteľností a nástroje na koncové body – všetky majú programy pre startupy a zvyčajne sa stanú nevyhnutnými v rovnakom štvrťroku ako upgrade Cloudflare. AI Perks sleduje 7,7 milióna USD v kreditoch pre 194 spoločností, filtrovateľné podľa kategórií, na getaiperks.com.
Prihláste sa na odber na getaiperks.com →
Dotazník prichádza. Nechajte niekoho iného zaplatiť za odpovede.