AI Perks biedt toegang tot exclusieve kortingen, tegoeden en deals op AI-tools, cloudservices en API's om startups en ontwikkelaars te helpen besparen.

Hoeveel zijn gratis CI/CD-credits waard?
Bijgehouden CI/CD-credittoekenningen variëren van ongeveer $3.000 aan de kant van dedicated CI tot $12.000 op een volledig DevOps-platform, en de meeste teams kunnen er twee of drie tegelijk hebben omdat ze verschillende delen van dezelfde pijplijn betalen.
Het getal dat ertoe doet, is niet de grootste toekenning, maar de dekking. Eén commit genereert ten minste drie aparte facturen: de CI-leverancier die uw taken uitvoert, het platform dat de repository host en het implementatiedoel dat het artefact ontvangt. De meeste oprichters financieren precies één van de drie en vragen zich dan af waarom de rekening nauwelijks is veranderd.
AI Perks houdt $7,7 miljoen aan credits bij 194 bedrijven. Geschiktheid voor ontwikkelaarstools-programma's hangt af van het stadium en de financiering, en die specifieke details staan op elke programmapagina in plaats van in een artikel, omdat de voorwaarden vaker veranderen dan de berichten worden bijgewerkt.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Lovable Up to $150
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Wat je werkelijk koopt van een CI/CD-leverancier
Een CI/CD-leverancier verkoopt gehuurde rekenkracht plus de orkestratie die bepaalt wanneer deze moet worden uitgevoerd. Je betaalt voor bouw- en testminuten, en voor iemand anders die de machines beheert waarop die minuten draaien.
Strip de merknaam eraf en elk gehost CI-product doet dezelfde vier dingen: de repository in de gaten houden, een schone machine provisioneren, je pijplijn erop uitvoeren en het resultaat ergens rapporteren waar een mens of een merge queue op zal reageren. Wat verschilt tussen leveranciers is de machinekeuze, het cachegedrag, hoe parallellisme wordt geprijsd, en hoeveel van je logica gevangen komt te zitten in propriëtaire YAML.
Het argument om te betalen is niet dat gehoste CI per minuut beter is dan een zelf-gehoste runner op een spot-instance. In een stabiele staat is dat meestal niet zo. Het argument is dat een falende runner-fleet op een dinsdag het hele team zijn middag kost, en niemand in een engineeringteam van zes personen de persoon zou moeten zijn die die vloot beheert.
Dat is precies het profiel waar credits voor geschikt zijn: echte, terugkerende, onopvallende uitgaven die dicht bij nul beginnen en groeien in de pas met het aantal werknemers en de merge-frequentie.
Welke providers bieden gratis CI/CD-credits aan?
Vier soorten leveranciers delen credits uit die een CI-rekening betalen: dedicated CI-platforms, gebundelde ontwikkelaarsplatforms, implementatie- en hostingsplatforms, en hyperscaler-rekenkracht waarop je zelf-gehoste runners kunt richten.
| Provider | Waarvoor de credits worden betaald | Bijgehouden creditwaarde |
|---|---|---|
| CircleCI | Gehoste pijplijn-rekenkracht, per minuut gefactureerd op basis van machinestatus | $3.000 |
| GitLab | Volledig DevOps-platform: repo, CI-minuten, scanning, seats | $12.000 |
| GitHub | Betaalde abonnementen plus gemeten Actions-minuten, Packages, Codespaces | Ongeveer $5.000 |
| Atlassian | Bitbucket Pipelines naast Jira en Confluence seats | $5.000 |
| Netlify | Frontend-bouwminuten, implementatiepreviews en bandbreedte | $3.600 |
| Render | Beheerde implementatiedoelen, databases en achtergrondwerkers | Tot $25.000 |
| Vercel | Pro-abonnement plus platformkrediet voor builds en previews | Variabel per stadium |
| AWS, Google Cloud, Azure | Ruwe rekenkracht voor zelf-gehoste runners en registraties | Vijf tot zes cijfers |
Twee dingen zijn het waard om van die tabel af te lezen. Ten eerste zijn de grootste getallen geen CI-nummers: Render en de hyperscalers betalen voor waar het artefact landt, niet voor de pijplijn die het heeft geproduceerd. Ten tweede zijn de gebundelde platformtoekenningen gedeelde budgetten, dus het interpreteren van GitLab's $12.000 als een CI-toelage is een overschatting wanneer hetzelfde krediet concurreert met stoelkosten. De huidige voorwaarden voor elk staan op getaiperks.com.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Lovable Up to $150
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Hoe CI/CD-kosten schalen
CI-uitgaven zijn merges vermenigvuldigd met pijplijnduur vermenigvuldigd met parallellisme. Het aantal werknemers bepaalt alleen de eerste term, en de andere twee zijn degene die stilletjes compounding.
Elke pijplijnminuut wordt twee keer gefactureerd. Eens door de leverancier, eens in wachttijd van de engineer. De tweede factuur is groter en verschijnt nergens, daarom investeren teams te weinig in pijplijnsnelheid totdat het pijnlijk wordt.
Parallellisme koopt snelheid, geen besparingen. Het splitsen van een suite van 30 minuten over 10 containers levert je een korte wandklok en ongeveer dezelfde facturabele minuten op, plus opstartoverhead per container bovenop. Dat is meestal de juiste afweging, maar het is een aankoop, geen optimalisatie.
Caching is waar het echte geld zit. Bij een korte pijplijn zijn de installatie van afhankelijkheden en het ophalen van afbeeldingen vaak het grootste deel van de runtime. Dit oplossen is de enige verandering die een CI-rekening het meest betrouwbaar verlaagt zonder dat iemand een degradatie merkt.
Pull request-verkeer domineert, geen implementaties. Pijplijnen worden geactiveerd bij elke push, elke herhaling en elke branch, dus een team dat twintig wijzigingen per dag mergt, voert veel meer dan twintig pijplijnen uit. Het aantal implementaties is een slechte proxy voor CI-uitgaven.
Machinestatus vermenigvuldigt alles. Omhoog gaan naar een hogere resourceklasse verhoogt het per-minuut-tarief voor elke taak die deze gebruikt, en resourceklassen worden één keer gekozen en zelden herzien.
De praktische consequentie: een krediet van $3.000 is ongeveer een jaar dekking voor een klein team met een bescheiden codebase, en dichter bij een kwart voor twintig engineers op een zwaar geparallelliseerde monorepo. Baseer de toekenning op uw merge-snelheid, niet op uw aantal werknemers.
Waarmee CI/CD-credits stapelen
CI-credits dekken het midden van de pijplijn, en het midden is meestal het goedkoopste deel. De sterke positie is om CI-credits naast hosting-credits en observabiliteits-credits te hebben, omdat dat drie facturen in plaats van één betaalt.
Volg één commit en tel het aantal leveranciers dat het aanraakt: broncodebeheer, CI-rekenkracht, een artefact- of containerregister, een implementatiedoel, en vervolgens monitoring en foutopsporing zodra het live is. Vijf facturen, vijf aparte programma's, en geen wezenlijke overlap daartussen.
Dat is het argument om breed toe te passen in plaats van te optimaliseren voor één grote toekenning. Hosting- en PaaS-credits nemen de implementatiekant op, hyperscaler-rekenkracht-credits kunnen zelf-gehoste runners financieren als je gehoste minuten ontgroeit, en progressieve leveringstools zoals LaunchDarkly voeren hun eigen startup-programma's bovenop uit. AI Perks groepeert programma's per categorie, zodat je kunt zien welk deel van de pijplijn elke toekenning daadwerkelijk betaalt.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Lovable Up to $150
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Welke volgorde van aanvragen
Vraag aan in oplopende volgorde van frictie, niet aflopende volgorde van dollarwaarde. Neem het krediet dat gekoppeld is aan een platform dat je al gebruikt, dan het dedicated CI-programma, dan het hyperscaler-traject dat je niet vroeg moet starten.
Begin met het platform dat je al betaalt. Als je code al op GitHub, GitLab of Bitbucket staat, heeft de gebundelde toekenning geen migratie en geen nieuwe leveranciersrelatie nodig. Filter op de categorie Developer Tools op getaiperks.com om te zien welke van toepassing zijn op jou.
Voeg daarna het dedicated CI-programma toe. Deze beoordelingen gaan sneller dan hyperscaler-trajecten en zijn de juiste plek om zware testberekeningen te sturen die een gebundeld budget niet kan absorberen.
Bewaar de hyperscaler-credits tot je een workload hebt. Die toekenningen zijn tijdgebonden, en het starten van de klok voordat je pijplijnen hebt om tegen te besteden is de meest voorkomende manier waarop oprichters de grootste toekenning verspillen die ze ooit zullen ontvangen.
Vraag breed aan in plaats van zorgvuldig. De goedkeuringscriteria variëren sterk tussen programma's, en drie goedkeuringen uit acht aanvragen is beter dan één uit één.
Wat oprichters verkeerd doen over CI/CD-credits
De meest voorkomende fout is CI behandelen als een toolkeuze in plaats van een rekenfactuur, en vervolgens de leverancier kiezen met de meest royale gratis tier en ontdekken dat de gratis tier was afgestemd op een solo-project.
Credits najagen met een migratie. CI verplaatsen is een project van meerdere weken in vermomming: geheimen, caches, runners, vluchtige tests en elk stukje stamkennis gecodeerd in de oude configuratie. Een krediet van $3.000 dekt niet twee engineer-weken aan pijplijn herschrijven. Credit moet een gelijkspel verbreken tussen leveranciers die je al woog, trek je nooit weg van degene die werkt.
De vervaldatum negeren. Deze toekenningen zijn tijdgebonden, dus een krediet dat zes maanden voordat je het merge-volume hebt om het te consumeren wordt verzameld, is grotendeels een donatie terug aan de leverancier.
Snelheid kopen die niemand voelt. Betalen voor zware parallellisme om een pijplijn van zes minuten naar vier te brengen, verandert het gedrag van niemand. Het van veertig minuten naar acht brengen verandert hoe vaak mensen mergen.
De tweede factuur vergeten. CI-credits betalen niet voor de omgeving waarin het artefact wordt geïmplementeerd. Teams financieren routinematig de build en worden dan een maand later verrast door de hosting-factuur.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Lovable Up to $150
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Veelgestelde Vragen
Wat zijn gratis CI/CD-credits?
Het zijn door leveranciers uitgegeven saldi die uw CI/CD-factuur verrekenen, meestal verstrekt via een startup-programma in plaats van een openbare coupon. Bijgehouden waarden voor CI-gerichte programma's variëren van ongeveer $3.000 tot $12.000, toegepast op pijplijn-rekenkracht, seats of gebundeld platformgebruik, afhankelijk van de leverancier.
Welke CI/CD-provider geeft de meeste credits?
Onder CI-gerichte programma's is GitLab's de grootste, met $12.000, hoewel het een platformbreed budget is dat wordt gedeeld met stoelkosten in plaats van een pure CI-toelage. Implementatieplatforms zoals Render hebben grotere getallen, maar betalen een andere factuur. De huidige voorwaarden per programma staan vermeld op getaiperks.com.
Kan ik CI/CD-credits combineren met cloud-credits?
Ja, en dat is het punt. CI-credits betalen voor bouwen en testen, cloud-credits betalen voor waar het resultaat draait. Het zijn aparte facturen zonder overlap, dus het aanhouden van beide dekt een aanzienlijk groter deel van uw infrastructuurfactuur. AI Perks houdt $7,7 miljoen aan credits bij 194 bedrijven.
Hoeveel kost CI/CD een kleine startup?
Onder ongeveer vijf engineers met een normale codebase, dekken royale gratis tiers het vaak volledig. Kosten verschijnen wanneer testsuites traag worden, branches zich vermenigvuldigen en parallellisme toeneemt, wat meestal binnen een kwartier na verdubbeling van het team gebeurt. Dat keerpunt is het moment waarop een credit het meest waard is.
Heb ik gratis tiers of credits nodig als ik zelf-gehoste runners gebruik?
Zelf-gehoste runners verplaatsen de kosten in plaats van ze te verwijderen: je betaalt een cloudprovider voor de instanties plus de engineeringtijd om ze gezond te houden. Hyperscaler-credits kunnen precies die rekenkracht financieren, daarom zijn de twee programmatypes complementair in plaats van alternatieven.
Moet ik van provider veranderen om CI/CD-credits te claimen?
Nee, en dat zou je meestal niet moeten doen. De meeste teams gebruiken al een platform dat zijn eigen startup-programma heeft, dus de eerste toekenning vereist helemaal geen migratie. Controleer welke van uw bestaande leveranciers een programma heeft voordat u een verhuizing overweegt op getaiperks.com.
Verzend de pijplijn. Laat iemand anders betalen voor de minuten.