AI Perks biedt toegang tot exclusieve kortingen, tegoeden en deals op AI-tools, cloudservices en API's om startups en ontwikkelaars te helpen besparen.

Hoeveel zijn gratis DevOps-credits waard?
Gratis DevOps-credits zijn geen programma. Het zijn een dozijn aparte leverancierssubsidies verspreid over de softwareleveringsketen, variërend van $2.500 aan de kant van incidentrespons tot zes cijfers voor cloudinfrastructuur, en ze stapelen omdat elk een andere factuur betaalt.
Deze reeks als een ranglijst lezen is de fout. De grootste subsidie concurreert nooit met een broncodebeheersubsidie voor dezelfde budgetpost, en het grootste aantal bespaart je in het eerste jaar zelden het meest.
AI Perks volgt $7,7 miljoen aan credits bij 194 bedrijven. De geschiktheid staat op elke programmapagina in plaats van in een artikel, omdat de voorwaarden sneller veranderen dan posts.
| Provider | Laag van de toolchain | Gevolgde creditwaarde |
|---|---|---|
| Cloudflare | Edge-levering, WAF, Workers-rekenkracht, R2-opslag | Tot $250.000 |
| DigitalOcean | Rekenkracht, Kubernetes, beheerde databases, repositories | Tot $100.000 |
| Datadog | Infrastructuurbewaking, APM, logboekbeheer | Tot $100.000 |
| Render | Beheerd implementatiedoel: services, workers, cron, Postgres | Tot $25.000 |
| GitLab | Broncodebeheer, CI en beveiligingsscanning in één applicatie | $12.000 |
| GitHub | Betaalde abonnementen plus getelde Actions, Packages, Codespaces | Ongeveer $5.000 |
| Atlassian | Jira, Confluence, Bitbucket Pipelines, servicedesk | $5.000 |
| New Relic | APM, infrastructuur, logs, foutopsporing | $5.000 |
| LaunchDarkly | Feature-flags en progressieve releasecontrole | Tot $5.000 |
| Netlify | Frontend build-minuten, bandbreedte, edge-functies | $3.600 |
| CircleCI | Dedicatie gehoste pipeline-rekenkracht | $3.000 |
| PagerDuty | On-call planning, escalatie, alert routering | $2.500 |
Voorwaarden en bedragen variëren per route en per leverancier, en staan op elke programmapagina op getaiperks.com.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Lovable Up to $150
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Waarvoor betaal je eigenlijk in een DevOps-toolchain?
Elk hulpmiddel op die lijst verkort de afstand tussen een commit en een werkende wijziging in productie, en maakt de storingen op dat pad zichtbaar. Je koopt niet echt software, je huurt de operationele last van zeven systemen die je anders zelf zou draaien.
Volg één commit en tel de facturen die deze raakt. Broncodebeheer houdt het vast, CI bouwt en test het, een repository slaat het artifact op, een implementatiedoel voert het uit, een vlag bepaalt wie het ziet, monitoring kijkt ernaar, en on-call maakt iemand wakker als het kapot gaat. Zeven stappen, en bijna niemand koopt alle zeven bij één leverancier.
Elke laag heeft een geloofwaardig gratis alternatief: zelf gehoste runners, Prometheus en Grafana, een open-source flag-bibliotheek, een cluster dat je zelf beheert. Geen van deze is moeilijk op dag één. Allemaal zijn ze iemands lopende taak tegen het einde van het eerste jaar.
Dat is de eerlijke zaak om te betalen. Niet dat de gehoste versie per eenheid wint, maar dat een klein team niemand kan missen om de build-infrastructuur te beheren. Het is het uitgaveprofiel waar credits bij passen: terugkerend, onvermijdelijk, groeiend met het aantal medewerkers in plaats van met de omzet.
Hoe DevOps-kosten zich gedragen op schaal
DevOps-uitgaven volgen de omzet niet. Ze volgen de merge-frequentie, het aantal services en hoe spraakzaam je code is, wat allemaal beslissingen zijn die engineers halverwege de sprint nemen zonder ooit een prijs te zien.
Elke laag wordt gemeten op een andere as, en de as bepaalt hoe lang een gegeven credit meegaat:
- Per zitplaats (Atlassian, GitLab, LaunchDarkly, PagerDuty): de enige meter die je een jaar vooruit kunt voorspellen, omdat deze verandert als je aanneemt
- Per minuut rekenkracht (CircleCI, GitHub Actions, Netlify builds): merges vermenigvuldigd met de pipeline-duur vermenigvuldigd met de parallellisme
- Per draaiende resource (Render, DigitalOcean): aantal services, waarbij elke preview-omgeving er nog een is
- Per opgenomen eenheid (Datadog, New Relic): groeit stilletjes telkens als iemand debug-logging aan laat staan na een incident
Twee patronen vangen bijna iedereen. Niet-productieomgevingen groeien sneller dan productie, omdat preview-implementaties, staging en per-branch-databases vermenigvuldigen met het team, terwijl productie een vaste vorm behoudt. En metric-kardinaliteit, waarbij een gebruikers- of aanvraag-ID die als tag wordt gebruikt, één metric omzet in duizenden tijdreeksen, is de meest voorkomende oorzaak van een verrassingsfactuur.
Een nuttige gezondheidscontrole: prijs de toolchain per engineer per maand tegen de adviesprijs. Kleine teams blijven binnen de gratis lagen. Zodra een team groeit, is het totaal vaak een maandelijkse getal van vier cijfers dat niemand op één plek heeft opgeteld.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Lovable Up to $150
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Hoe te kiezen tussen DevOps-creditprogramma's
Kies op basis van welk schakel in je keten daadwerkelijk geld kost, niet op basis van het grootste getal op de tafel. Een subsidie van zes cijfers voor infrastructuur tegen verkeer dat je nog niet hebt, is minder waard dan een kleine CI-subsidie tegen een testsuite die veertig keer per dag draait.
| Teamvorm | Waar het geld daadwerkelijk naartoe gaat | Welke credit is het belangrijkst |
|---|---|---|
| Solo of een paar engineers, één service | Hosting en een beheerd implementatiedoel | Platform- of cloudinfrastructuursubsidie |
| Een handvol engineers, on-call bestaat | CI-minuten, preview-omgevingen, foutopsporing | Dedicatie CI plus een monitoring-subsidie |
| Meerdere teams, veel services | Stoelen bij vier leveranciers, opname, orkestratie | Gebundelde platformsubsidie plus observability |
De tweede beslissing is gebundeld versus best-of-breed. Eén leverancier die broncodebeheer, CI, scanning en packages dekt, betekent één factuur en één subsidie om te beheren, ten koste van vernieuwingshefboomwerking en de mogelijkheid om één onderdeel te wisselen. Aparte tools zijn individueel beter, en je betaalt hiervoor in integratiewerk. Credits duwen teams naar bundels, wat een te benoemen bias is.
AI Perks groepeert programma's per categorie, zodat de bedragen naast elkaar staan in plaats van verspreid over een dozijn leverancierspagina's.
Waarmee DevOps-credits stapelen
DevOps-credits stapelen schoon met cloud-credits en model-credits, omdat alle drie aparte leveranciersfacturen zijn met in wezen geen overlap. Eén van de drie hebben, laat je nog steeds met een rekening achter.
Een grote cloudsubsidie dekt niet alles wat met infrastructuur te maken heeft. Datadog, PagerDuty, LaunchDarkly en CircleCI factureren direct, buiten je cloudbalans. Die scheiding is waarom de stapel werkt.
Voor alles met een model erin is er een derde rekening: inferentie-uitgaven, de enige post die groeit met gebruik in plaats van met het aantal medewerkers. Het hebben van cloudcredits, DevOps-credits en model-credits dekt drie van de grootste terugkerende facturen die een technisch bedrijf draagt vóór omzet, en AI Perks plaatst die combinaties op één plek.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Lovable Up to $150
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
In welke volgorde aanvragen
Vraag breed aan in één keer, activeer vervolgens in oplopende volgorde van wat je daadwerkelijk kunt consumeren. Goedkeuring en activering zijn verschillende beslissingen, en het samenvoegen ervan is hoe het grootste deel van een grote subsidie wordt verspild.
Begin met de leveranciers waar je al voor betaalt. Als je code op GitHub, GitLab of Bitbucket staat, heeft die subsidie geen migratie en geen nieuwe leveranciersrelatie nodig. Filter op de categorieën Developer Tools en Cloud Infrastructure op getaiperks.com om te zien welke van je leveranciers programma's uitvoeren.
Neem vervolgens de op zitplaatsen gebaseerde subsidies. On-call, feature-flags en project-tooling leveren waarde op de dag dat je ze inschakelt, en verbruiken credits tegen een tarief dat je kunt voorspellen.
Houd de grootste infrastructuursubsidie vast totdat je een workload hebt. Deze zijn tijdgebonden, en het starten van de klok voordat je verkeer hebt om tegen te besteden, is hoe oprichters de grootste subsidie verspillen die ze ontvangen.
Vraag meer programma's aan dan je verwacht te gebruiken. Criteria variëren per leverancier en per route, en drie goedkeuringen uit acht zijn beter dan één uit één.
Wat oprichters verkeerd begrijpen over DevOps-credits
De duurste fout is het behandelen van een credit als gratis tooling in plaats van als een vast venster om kostenpatronen op te bouwen die je daarna tegen adviesprijs kunt betalen.
Achtervolgen van credits naar een migratie. Het verplaatsen van CI of een implementatieplatform is een project van meerdere weken in vermomming: geheimen, caches, runners, vluchtige tests en de tribale kennis in de oude configuratie. Een subsidie van $3.000 dekt geen twee ingenieursweken. Credits moeten een gelijkspel doorbreken tussen leveranciers die je al overweegt, trek je nooit weg van een werkende oplossing.
Één schakel financieren en de rest vergeten. Teams dekken de build, en krijgen dan een maand later de hostingfactuur. De keten heeft zeven schakels, en credits worden per schakel uitgegeven.
Alles aanzetten omdat het gratis is. Een credit verwijdert het prijskaartje precies wanneer je team standaardinstellingen vormt, en wat je in dat venster inschakelt, is wat je tegen adviesprijs erft.
Geen burn-alert. Elk van deze leveranciers kan zijn eigen verbruik rapporteren. Koppel dat op dag één aan hetzelfde kanaal als je andere alerts.
Te laat plannen voor de uitstap. Credits worden op adviesprijs gedefinieerd, dus het einde van de ene is een klif, geen helling. Bepaal bij 70% verbruik wat je gaat schrappen.
Beste AI-credits voor start-ups
Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.
Claude (via program) $100,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
OpenAI (via program) $2,500
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Anthropic $20,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
AWS $300,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Google Cloud $350,000
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Lovable Up to $150
Gekwalificeerd voor start-ups in een vroege fase
Veelgestelde vragen
Wat zijn gratis DevOps-credits?
Het zijn door leveranciers uitgegeven saldi die worden toegepast op een DevOps-factuur, verleend via startup-programma's in plaats van publieke coupons. Ze dekken verschillende lagen van de leveringsketen: broncodebeheer en CI, implementatiedoelen, feature-flags, monitoring en on-call. Gevolgde waarden variëren van $2.500 tot zes cijfers, en de huidige voorwaarden staan vermeld op getaiperks.com.
Welke DevOps-provider geeft de meeste credits?
Cloudflare heeft het grootste gevolgde cijfer met maximaal $250.000, met DigitalOcean en Datadog elk tot $100.000. Dit zijn eerder subsidies voor infrastructuur en monitoring dan voor tooling, dus in het begin zijn het grootste aantal en het nuttigste aantal verschillende programma's.
Kan ik DevOps-credits stapelen met AWS- of Google Cloud-credits?
Ja, en dat is het punt. Cloudcredits betalen voor waar je code draait. Leveranciers zoals CircleCI, Datadog, PagerDuty en LaunchDarkly factureren afzonderlijk, buiten je cloudbalans, dus er is geen overlap. AI Perks volgt $7,7 miljoen aan credits bij 194 bedrijven.
Hoeveel kost een DevOps-toolchain voor een kleine startup?
Voor een enkele kleine service dekken gratis lagen dit meestal. Kosten ontstaan wanneer testsuites langzamer worden, preview-omgevingen vermenigvuldigen en een on-call-rotatie reëel wordt, wat vaak snel volgt nadat een team verdubbelt. Die keerpunt is wanneer een credit het meest waard is.
Moet ik van leverancier wisselen om DevOps-credits te claimen?
Nee, en meestal zou je dat niet moeten doen. De meeste teams gebruiken al leveranciers die startup-programma's uitvoeren, dus de eerste subsidies vereisen geen migratie. Controleer welke van je huidige leveranciers programma's hebben voordat je een verhuizing overweegt, op getaiperks.com.
Wat gebeurt er als DevOps-credits opraken?
Je erft een toolchain die is afgemeten aan de gewoonten die zijn gevormd terwijl deze gratis was, tegen adviesprijs in plaats van een onderhandeld tarief. De oplossing is om de maandelijkse uitgaven op te schrijven die je ongesubsidieerd kunt dragen, en vervolgens de retentie, parallellisme, omgevingen en zitplaatsen te verlagen om daar te komen voordat de credit afloopt.
Lever de software. Laat iemand anders betalen voor de pipeline die het levert.