MiniMax Gratis Credits 2026: Wat M3 en H3 Naar Verluidt Kostten

MiniMax M3 wordt gerapporteerd tegen $0,30 per miljoen input tokens en $1,20 per miljoen output tokens, met een 512K tier die de meeste dekking mist. Wat is bevestigd, wat niet, en waar de gratis credits zich bevinden.

MiniMaxMiniMax M3MiniMax H3LLM API PricingFree AI CreditsAI Perks
Andrew
Andrew
AI Perks Team
11,330•

Quick Answer

MiniMax-M3 en MiniMax-M2.7 worden beide gerapporteerd voor $0,30 per miljoen invoertokens en $1,20 per miljoen uitvoer op MiniMax pay-as-you-go prijzen, een tarief beschreven als een permanente korting van 50% ten opzichte van een referentieprijs van $0,60 en $2,40. Deze cijfers zijn afkomstig van externe verslaggeving in plaats van een directe analyse van de leveranciersprijslijst, en de kosten voor verzoeken met meer dan 512K invoertokens zijn niet gepubliceerd. Er is geen MiniMax startkredietprogramma gevonden, dus het gratis pad bestaat uit open weights plus rekenkrachtkredieten die worden bijgehouden op getaiperks.com.

AI Perks

AI Perks biedt toegang tot exclusieve kortingen, tegoeden en deals op AI-tools, cloudservices en API's om startups en ontwikkelaars te helpen besparen.

AI Perks Cards

Wat kost MiniMax daadwerkelijk in 2026?

MiniMax-M3 en MiniMax-M2.7 worden beide gemeld tegen $0,30 per miljoen input-tokens en $1,20 per miljoen output-tokens op basis van MiniMax' pay-as-you-go-prijsstelling, een tarief dat wordt omschreven als een "permanente 50% korting" ten opzichte van een referentieprijs van $0,60 en $2,40. Deze cijfers zijn afkomstig uit verslaggeving van derden en documentatie van het platform, in plaats van uit een directe bron op platform.minimax.io, dus beschouw elk getal op deze pagina als gerapporteerd in plaats van bevestigd.

Deze disclaimer is belangrijker dan de kop, omdat de meeste berichtgeving tijdens de lanceringsweek het cijfer van $0,30 herhaalde zonder deze. Het tweede dat de berichtgeving oversloeg, is de limiet van de tariefklasse: het gerapporteerde tarief is van toepassing op standaardverzoeken tot 512.000 input-tokens, terwijl M3 naar verluidt een contextvenster van 1 miljoen tokens adverteert.

MiniMax is ook een van de weinige namen in deze categorie met geen startkredietprogramma dat AI Perks kon vinden. Wat het in plaats daarvan heeft, zijn open weights, wat de vraag verandert van "hoe krijg ik MiniMax-credits" naar "wie betaalt voor de GPU's". AI Perks volgt $7,7 miljoen aan credits bij 194 bedrijven voor precies die tweede vraag.


Beste AI-credits voor start-ups

Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.

MiniMax API-prijsstelling, en hoe solide elk getal is

De onderstaande cijfers circuleren via verslaggeving van derden en platformdocumentatie. Geen enkel getal is rechtstreeks afkomstig van de eigen prijslijst van MiniMax voor dit artikel. Prijzen zijn per miljoen tokens, in Amerikaanse dollars.

Model en tariefklasseInputOutputCache-lezenHoe solide
MiniMax-M3, standaard, tot 512K input$0,30$1,20$0,06Gerapporteerd, verschillende bronnen zijn het erover eens
MiniMax-M3, niet-verdisconteerde referentie$0,60$2,40niet gerapporteerdGerapporteerd als de prijslijst vóór korting
MiniMax-M2.7$0,30$1,20niet gerapporteerdGerapporteerd, tegenstrijdig
MiniMax-M2.7 via OpenRouter$0,21$0,84niet gerapporteerdWederverkopertarief, geen leveranciersprijs

Twee dingen in die tabel verdienen aandacht.

Het eerste is de manier van kortingsframing. $0,30 en $1,20 worden gepresenteerd als een "permanente 50% korting" ten opzichte van $0,60 en $2,40. Een permanente korting is een lijstprijs met extra stappen, maar het is ook een tarief dat een leverancier kan intrekken zonder ooit een prijsverhoging aan te kondigen. Budgetteer op basis van de gerapporteerde $0,30 en houd de gerapporteerde $0,60 in gedachten als het maximum.

Het tweede is het M2.7-conflict. Eén bron meldt $0,30 en $1,20, wat overeenkomt met M3. OpenRouter vermeldt $0,21 en $0,84 voor hetzelfde model, maar OpenRouter is een wederverkoper die zijn eigen marge bepaalt, dus het is geen bewijs van MiniMax' eigen prijs, en het cijfer van platform.minimax.io kon niet worden bevestigd. Als de economie van M2.7 uw architectuur bepaalt, prijs het dan vanuit uw eigen console in plaats van vanaf een willekeurige pagina, inclusief deze.

Cache-lezingen zijn de enige plek waar de gerapporteerde cijfers ondubbelzinnig zijn: $0,06 per miljoen tegenover $0,30 voor verse input, een besparing van 80% op alles wat u meer dan eens stuurt. Die verhouding, als deze standhoudt, is een grotere hefboom dan de keuze tussen M3 en M2.7.


Waarom de 512K-lijn belangrijker is dan de koprijs

Het gerapporteerde tarief van $0,30 is van toepassing op standaardverzoeken tot 512.000 input-tokens, terwijl MiniMax-M3 naar verluidt een contextvenster van 1 miljoen tokens heeft. Wat een verzoek boven die limiet kost, is nergens gepubliceerd dat geverifieerd kon worden.

Die kloof is het grootste onbekende in de prijsstelling van MiniMax. De referentieprijs achter de korting is $0,60 en $2,40, exact het dubbele, daarom neemt een groot deel van de berichtgeving aan dat lange verzoeken simpelweg tegen het dubbele tarief worden gefactureerd. Aannemen is het sleutelwoord: geen uitgewerkt voorbeeld, geen tweede prijslijst, geen verklaring van de leverancier. Niemand buiten MiniMax weet of een verzoek van 900K tokens in zijn geheel verdubbelt, alleen het deel boven de limiet verdubbelt, of wordt geweigerd.

Vorm van verzoekTegen het gerapporteerde $0,30 en $1,20Als lange verzoeken dubbel worden gefactureerd
200K in, 5K uitongeveer $0,07hetzelfde, onder de limiet
500K in, 10K uitongeveer $0,16hetzelfde, onder de limiet
900K in, 10K uitongeveer $0,28ongeveer $0,56

Het verschil tussen die laatste twee kolommen is de hele onzekerheid, en het is een 2x schommeling op uw grootste verzoeken. Totdat het tarief is gepubliceerd, plant u tegen de hogere kolom en beschouw de lagere als een meevaller. Het terugbrengen van één ophaalstap om een pipeline onder 512K input te krijgen, elimineert de vraag volledig, waardoor het meer waard is dan welke prompt tuning dan ook die u dit kwartaal zult doen.


Beste AI-credits voor start-ups

Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.

Wat MiniMax H3 kost, en wat de leverancier niet heeft gepubliceerd

MiniMax H3, het model achter Hailuo 3.0, wordt naar verluidt gelanceerd op 31 juli 2026, met open weights die op 3 augustus op Hugging Face volgen onder de MiniMax H3 Community License. Het wordt omschreven als het genereren van 4 tot 15 seconden multi-shot video op maximaal 2K, met native stereogeluid met dialoog, effecten en ambiance, geproduceerd in één enkele pass. Er kon geen officiële prijs per seconde voor worden gevonden.

Dat laatste zin is de zin om te onthouden. Elk absoluut per-seconde cijfer voor H3 dat circuleert, traceert terug naar API-aggregators en aan de leverancier gerelateerde pagina's, in plaats van naar een officiële prijslijst van MiniMax.

Gerapporteerd H3-cijferHoeveelheidKwaliteit bron
Per seconde op 768p$0,08Aggregator, onbevestigd
Per seconde op 2K$0,13Aggregator, onbevestigd
Per seconde, H3 Max variant$0,05 tot $0,08Aggregator, onbevestigd
Referentieafbeeldingen$0,04 per stuk, eerste vijf gratisAggregator, onbevestigd

Een aparte aggregatie van derden plaatst 2K-generatie in een bandbreedte van $0,073 tot $0,120 per seconde, wat dat cijfer van $0,13 van onderaf omkadert in plaats van ermee overeen te stemmen. Verschillende bronnen die dicht bij elkaar landen, zijn in het beste geval zwak bewijs, en hier komen ze niet eens volledig overeen.

Als het cijfer van $0,13 standhoudt, komt een 2K-clip van tien seconden met gesynchroniseerde stereogeluid dicht bij $1,30, en dezelfde clip op 768p dicht bij $0,80. Beschouw die als planningsschattingen met een grote foutmarge, niet als offertes. Aan de consumentenzijde draait de Hailuo-app op een op credits gebaseerd abonnement in plaats van op per-seconde facturering, gerapporteerd op 15 tot 80 credits per video, en er is geen afzonderlijke gratis API-laag voor H3 bevestigd. AI Perks volgt de videocreditprogramma's die die uitgaven compenseren.


Waar de gratis MiniMax-credits zich daadwerkelijk bevinden

Er werd geen startkredietprogramma van MiniMax gevonden, en geen gratis API-laag is bevestigd in de documentatie van de leverancier. Het wijdverbreide ¥15 proefkrediet voor nieuwe accounts verschijnt alleen in gidsen van derden en kon niet worden geverifieerd ten opzichte van de eigen documenten van MiniMax.

¥15 komt overeen met ongeveer twee Amerikaanse dollars tegen recente wisselkoersen. Als zowel dat cijfer als het gerapporteerde invoertarief van $0,30 standhouden, koopt het een paar miljoen input-tokens: een evaluatiebudget in plaats van een looptijd, en een bedrag dat naar verluidt meebeweegt met promoties.

De echte gratis hefboom zit ergens anders. De weights van M3 bereikten naar verluidt Hugging Face binnen een week na de aankondiging van het model in juni 2026, en de weights van H3 volgden in augustus onder een communitylicentie, dus de modellen zelf kosten niets om te verkrijgen. Wat ze kosten, is GPU-tijd.

Dat verandert de zoektocht volledig. U bent niet op zoek naar MiniMax-credits, u bent op zoek naar rekencrerdits om MiniMax-weights te draaien, en die bestaan in grote hoeveelheden:

Waar het geld zitWat het dekt
Cloud- en GPU-programma'sDe hardware die open weights draait
Inference platform-creditsGehoste eindpunten, geen eigen GPU's
Video- en mediacreditsGeneratiekosten, inclusief Hailuo-achtige output

AI Perks dekt alle drie de categorieën bij 194 bedrijven, met huidige voorwaarden in plaats van lanceerdatumcijfers.


Beste AI-credits voor start-ups

Meld u direct aan via deze geverifieerde programma's.

Hoe MiniMax te draaien zonder de lijstprijs te betalen

Drie hefbomen zijn hier belangrijk, in ruwe volgorde van grootte.

Rekencrerdits zijn beter dan modelcredits. Voor een leverancier met open weights is de factuur die u daadwerkelijk kunt annuleren de GPU-factuur, niet de token-factuur.

Cache agressief. Cache-lezingen worden gerapporteerd tegen $0,06 per miljoen tegenover $0,30 voor verse input, de grootste enkele besparing die wordt aangeboden.

Prijs de self-host optie voordat u zich committeert. Weights zijn gratis onder de communitylicenties, dus de werkelijke vergelijking is uw GPU-factuur tegen een gerapporteerde $0,30 per miljoen. Met credits van AI Perks kan die GPU-factuur een hele tijd nul zijn.


Veelgestelde vragen

Hoeveel kost de MiniMax API?

MiniMax-M3 en MiniMax-M2.7 worden beide gemeld tegen $0,30 per miljoen input-tokens en $1,20 per miljoen output op basis van MiniMax' pay-as-you-go-prijsstelling, omschreven als een permanente 50% korting ten opzichte van een referentieprijs van $0,60 en $2,40. Deze cijfers zijn afkomstig uit verslaggeving van derden in plaats van uit een directe bron op de pagina van de leverancier, en wat verzoeken boven 512K input-tokens kosten, is niet gepubliceerd. Rekencrerdits die dit compenseren, worden gevolgd op getaiperks.com.

Geeft MiniMax gratis credits aan nieuwe accounts?

Geen gratis API-laag is bevestigd in de eigen documentatie van MiniMax. Gidsen van derden melden een ¥15 proefkrediet voor nieuwe accounts, ongeveer twee Amerikaanse dollars tegen recente wisselkoersen, maar de leverancier heeft dat cijfer niet gepubliceerd en het kon niet worden geverifieerd. Er werd ook geen startkredietprogramma van MiniMax gevonden. AI Perks volgt de bestaande rekencrerdits.

Is MiniMax-M3 open source?

MiniMax-M3 publiceert open weights op Hugging Face onder een MiniMax communitylicentie. Gerapporteerde specificaties plaatsen het op ongeveer 428 miljard totale parameters met ongeveer 23 miljard actieve, een contextvenster van 1 miljoen tokens, en native tekst-, beeld- en video-input, waarvan niets onafhankelijk werd bevestigd voor deze pagina. Open weights zijn niet hetzelfde als open source, en de licentie heeft zijn eigen voorwaarden die het waard zijn om te lezen voor commercieel gebruik.

Wat kost MiniMax H3 per seconde?

Er kon geen officiële prijs per seconde voor H3 worden gevonden. Aggregators van derden vermelden $0,08 per seconde op 768p en $0,13 op 2K, terwijl een aparte aggregatie 2K in een bandbreedte van $0,073 tot $0,120 plaatst. Al deze zijn onbevestigd door de leverancier, en ze komen niet volledig met elkaar overeen.

Is MiniMax goedkoper dan de grote Amerikaanse laboratoria?

Niet met enige zekerheid te beantwoorden op basis van openbare cijfers. Elke echte vergelijking vereist het citeren van het huidige tarief van een concurrent, en die bewegen vaak genoeg dat een gepubliceerde cijfer snel veroudert. De duurzame onderscheidende factoren zijn het gerapporteerde contextvenster van 1 miljoen en de open weights, niet een koprijs die zelf is geframed als een promotie.

Kan ik MiniMax-modellen gratis zelf hosten?

Ja. De weights van M3 en H3 worden op Hugging Face gepubliceerd onder MiniMax communitylicenties, dus de modellen zelf kosten niets. Uw kosten worden GPU-tijd, wat precies is wat cloud- en rekencreditprogramma's dekken. AI Perks volgt $7,7 miljoen bij 194 bedrijven.


Abonneren op getaiperks.com →

De weights zijn gratis. Maak de GPU's ook gratis.

AI Perks

AI Perks biedt toegang tot exclusieve kortingen, tegoeden en deals op AI-tools, cloudservices en API's om startups en ontwikkelaars te helpen besparen.

AI Perks Cards

This content is for informational purposes only and may contain inaccuracies. Credit programs, amounts, and eligibility requirements change frequently. Always verify details directly with the provider.